Güncel Okuma Sayısı: 305

Online Buluşmalar 28 Ekim Çarşamba günü başlıyor

Keşan Online tarafından hazırlanacak olan ve Keşan basının da katılımı ile destek vereceği “Online Buluşmalar “adlı programın ilk bölümü 28 Ekim 2020 Çarşamba günü başlayacak. 28 Ekim 2020 Çarşamba günü,..

Online Buluşmalar 28 Ekim Çarşamba günü başlıyor

Keşan Online tarafından hazırlanacak olan ve Keşan basının da katılımı ile destek vereceği “Online Buluşmalar “adlı programın ilk bölümü 28 Ekim 2020 Çarşamba günü başlayacak.

28 Ekim 2020 Çarşamba günü, Kesanonline.com’da canlı yayınlanacak ve yerel basın temsilcilerinin sorularını yönelteceği, programın ilk konukları CHP İl Genel Meclis Üyeleri Sezgin Gündoğdu, Erdinç Can ile AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş katılacak ve basın mensuplarının sorularını cevaplandıracaklar.

Saat 11.00’de başlayacak program kesanoline.com ‘dan canlı yayınlanacak.

“Online Buluşmalar” adını taşıyan ve soru-cevap konseptinde gerçekleştirilecek programlar, Aralık ayı ortalarına kadar, haftada bir yayın olmak üzere devam edecek. Her hafta Çarşamba günü, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek ve saat 11:00’de başlayacak programlar, Kesanonline’ın  Facebook ve Youtube hesaplarından canlı yayınlanacak.

28 Ekim 2020 Çarşamba günkü programa sitemizi temsilen sitemizin sahibi Alpcan Demir katılacak.

“Online Buluşmalar” ın programı da şöyle;

28 Ekim 2020 Çarşamba günü; Edirne İl Genel Meclisi’nin CHP’li üyeleri; Sezgin Gündoğdu, Erdinç Can ve Erdoğan Gümülcineli ile AK Parti’li üyeler Halil Bayazıt ve İsmail Keleş,

04 Kasım 2020 Çarşamba günü; Keşan Belediye Meclisi’nin Cumhur İttifakı temsilcileri Nehir Gergin ve Barbaros Tokgöz ile Millet İttifakı temsilcileri Feridun Tümer ve Zafer Topçu,

18 Kasım 2020 Çarşamba günü; AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe ve MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan,

25 Kasım 2020 Çarşamba günü; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile  Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Nuran Uslu ve Yakup Balcı katılacak.

“Online Buluşmalar“a, Aralık ayı içerisinde de, daha sonra belirlenecek tarihlerde bölge milletvekilleri; İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, CHP Edirne Milletvekili Doç Dr. Okan Gaytancıoğlu ve AK Parti Edirne Milletvekili, TBMM KEFEK Başkanı, MKYK Üyesi Dr. Fatma Aksal’ın katılması bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL