TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.592
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.770
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 64
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.291
Güncel Okuma Sayısı: 361

Online Buluşmalar’da bu hafta tarımda ve ticarette yaşanan gelişmeler, projeler ve beklentiler konuşulacak!

28 Ekim 2020’de başlayan Online Buluşmalar, bugüne kadar bölgemizin siyasilerinden pek çok ismi konuk etti. 9 Ocak 2021’de yayınlanan bölümün konuğu da AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı..

Online Buluşmalar’da bu hafta tarımda ve ticarette yaşanan gelişmeler, projeler ve beklentiler konuşulacak!

28 Ekim 2020’de başlayan Online Buluşmalar, bugüne kadar bölgemizin siyasilerinden pek çok ismi konuk etti. 9 Ocak 2021’de yayınlanan bölümün konuğu da AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Dr. Fatma Aksal olmuştu. Yerelde ve genelde gündemi meşgul eden konular hakkında yerel basın temsilcilerinin sorularını yönelttiği konuklar; toplumun pek çok kesimini ilgilendiren ve merak edilen bu konulara “Online Buluşmalar”da açıklık getirdi.

2020 yılı başından bu yana pandemi tüm dünyayı etkisi altına aldı ve bu süreçte dünyanın her yerinde; sağlıktan ekonomiye, tarımdan eğitime hemen her sektör olumsuz etkilendi.

Yine bu süreçte hükümetler kendi politikalarını belirledi, hızlı kararlar alındı, ne kadar süreceği bilinmeyen bu dönemi en az zararla atlatabilmek için ekonomik destek paketleri hazırlandı ve sosyal hayata da kurallar, kısıtlamalar geldi.

Tüm bu koşullar altında durumdan en fazla etkilenen küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri, yerel esnaf da zaman zaman bireysel ve sık sık da temsilcileri aracılığı ile sesini duyurmaya çalıştı.

Bu kapsamda “Online Buluşmalar“ın 16 Ocak 2021 Cumartesi akşamı (bugün) canlı yayınlanacak bölümünün konukları; Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz ve İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin olacak. Odaların çalışmaları, üyelerin beklentileri, tarım ve ticarette son durumun değerlendirileceği program saat 20:00’de başlayacak ve Zoom üzerinden gerçekleştirilecek.
“Online Buluşmalar”, Kesanonline.com’un facebook ve youtube hesapları üzerinden de canlı yayınlanacak.

 

İLAN DETAYI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL