Güncel Manşet

Onur Kazan Keşan’ın gururu oldu…

Onur Kazan Keşan’ın gururu oldu…

(Videolu Haber)-

Keşan’da Ürettikleri Kalorifer Kazanlarını Avrupa’ya İhraç

Ediyorlar

 Keşan ilçesinde kazan üretimi yapan Onur Kazan, Avrupa’ya kazan ihraç ediyor.

 

Onur Kazan Makina Sanayi Sahibi Onur Şahin, firmasının ürettiği ürünler arasında Kat Kalorifer Kazanları ile Stokerli tam otomatik  çeltik kurutma makinalarının da bulunduğunu belirterek şu açıklamayı yaptı.

DSC_0260

“Onur Makina ve Kazan Sanayii; 2012 yılının hemen başında faaliyete başlamıştır. Elle yüklemeli yüksek verimli Kalorifer Kazanları,Stokerli tam  otomatik Kat Kalorifer Kazanları,Stokerli tam otomatik merkezi sistem kazanları,Çeltik kurutmada kullanılan  tam otomatik Çeltik Kurutma Kazanları üretimi  yapmaktadır.

IMG_6172 IMG_6150

Bölgemizde genellikle  katı yakıtlar  kullanılmaktadır.Katı yakıt kullanımı nedeniyle  yoğun bir hava kirliliği söz konusudur.Firmamız bunu göz önünde bulundurarak daha yaşanılabilir çevre ve daha iyi hava kalitesi için  katı yakıt  kullanılmasından doğan Hava kirliliğinin  azaltılmasına yönelik olarak  KURUM TUTUCU ve GAZ YIKAYICILI  BACA FİLTRELERİ üretimi ve bu filtrelerin montaj işlerini de yapmaktadır.

IMG_6168 IMG_6158

Üretime başladığımız andan itibaren  Yürürlükteki Kalite standartlarına  uygun  üretim yapmaktayız. İmalatını yaptığımız mamullerimizin  yürürlükteki standartlara uygunluğu; müracaat ettiğimiz  uluslararası akredite belgesi almış bağımsız  denetleme  firmaları tarafından yapılan kontrol ve denetimler sonunda Firmamız   KATI,SIVI,GAZ YAKITLI KAZAN TANK  İMALATI  konusunda  ISO 9001:2008 Belgesi,KATI YAKITLI KAZAN BESLEME SİSTEMLERİ-STOKER İMALATI ile ELLE YÜKLEMELİ  YARIM SİLİNDİRİK,KATI YAKITLI SICAK SU KAZANLARI  konusunda CE  Belgesi almaya hak kazanmıştır.Bölgemizde bu iki belgeye sahip nadir firmalardan biri olmanın gururunu yaşamaktayız.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL