HESABIM
Üye Ol

Ordu, “Hedefim 3.Dönemde de Seçilmek”

Ordu, “Hedefim 3.Dönemde de Seçilmek”

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde, yeniden CHP’nin belediye başkan adayı olarak gösterilen Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu değerlendirmelerde bulundu. “Seçim beyannamemizle halkımızın karşısına çıkacağız” CHP Genel Merkezi’nin yeniden kendisini belediye başkan adayı olarak gösterdiğini hatırlatarak, sözlerine başlayan Ordu şunları söyledi: “Partimiz bana 3. dönem için yetkiyi verdi ve yeniden aday gösterdi. Bundan sonraki süreçte; seçim beyannamemizi hazırlayıp halkımızın...

Haberin Tarihi: 7 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:305 defa okundu.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde, yeniden CHP’nin belediye başkan adayı olarak gösterilen Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu değerlendirmelerde bulundu.

“Seçim beyannamemizle

halkımızın karşısına çıkacağız”

CHP Genel Merkezi’nin yeniden kendisini belediye başkan adayı olarak gösterdiğini hatırlatarak, sözlerine başlayan Ordu şunları söyledi: “Partimiz bana 3. dönem için yetkiyi verdi ve yeniden aday gösterdi. Bundan sonraki süreçte; seçim beyannamemizi hazırlayıp halkımızın karşısına çıkacağız. Halkımızın vereceği karara saygı duyacağız.”

“Halı saha projemizi gerçekleştireceğiz”

“Yeniden belediye başkanı seçilmeniz durumunda, yapmak istediğiniz ancak, yapamadığınız projeler nelerdir?” şeklindeki soruya cevap veren Recep Ordu sözlerini şöyle sürdürdü: “Beldemize halı saha yapılmasıyla ilgili bir projemiz vardı. Ancak, dere ıslah projesi nedeniyle süreç uzamıştı ve hayata geçirememiştik. İnşallah, 2019 yılında bu projemizi hayata geçireceğiz. Gençlerimiz için bu halı saha projesini kısa sürede hayata geçireceğiz. Bunun yanı sıra; hayata geçirmek için birçok projemiz bulunuyor.”

“Yenimuhacir’da partimizi yine birinci yapacağız”

“Aday olduğunuz süreçte, ne kadar oy alarak seçimleri kazandınız ve yeni dönemdeki hedefiniz nedir?” şeklindeki soruya cevap veren Ordu sözlerini şöyle tamamladı: “İlk aday olduğum seçimlerde yüzde 37 oyla, geçen yerel seçimlerde ise, yüzde 62 oy alarak belediye başkanı seçildim. Bu seçimlerde de, iyi bir oy oranıyla partimizi yeniden Yenimuhacir’da birinci yapacağımıza inanıyorum. Sürecin hayırlı olmasını diliyorum.”

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı