Güncel Kültür Sanat Manşet Okuma Sayısı: 12

Organik Sanat Tiyatrosu’ndan Özcan’a ziyaret…

  Keşan’da 15 Temmuz’dan bu yana Ramazan Eğlenceleri’ni düzenleyen İzmir Organik Sanat Tiyatrosu 25 Temmuz 2013 Perşembe günü Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayşegül Arslan Aydın ile birlikte..

Organik Sanat Tiyatrosu’ndan Özcan’a ziyaret…

 

Keşan’da 15 Temmuz’dan bu yana Ramazan Eğlenceleri’ni düzenleyen İzmir Organik Sanat Tiyatrosu 25 Temmuz 2013 Perşembe günü Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayşegül Arslan Aydın ile birlikte Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

IMG_0301 IMG_0303

Saat 15.00’te gerçekleşen ziyarete Mustafa Fındık,Volkan Çuha,Merve Özbay ve Serkan Balık ile birlikte Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal  İşler Müdürü Ayşegül Arslan Aydın ile Keşan Belediye Basın ve Halkla İlişkilr Sorumlusu Erdoğan Demir’de katıldı.

IMG_0309

Özcan, 15 Temmuz’da bu yana gerçekleştirdikleri Ramazan Eğlenceleri nedeniyle ekibe teşekkür etti ve bundan sonraki sanat yaşamlarında başarılar dileyerek “ Halkımıza 15 Temmuz’dan bu yana güzel Ramazan Eğlenceleri yaşattınız.Halkımız gösterilerinizi beğeni ile izledi. İlk kez yaptığımız Ramazan Eğlenceleri halkımızın takdirini topladı. Özellikle çocuklarımızda gösteriler büyük ilgi gösterdi” dedi.

Ekip adına konuşan Mustafa Fındık’da Başkan Özcan’a kendilerine verdikleri destek ve duyduğu güven nedeni ile teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL