Güncel Okuma Sayısı: 9

OSB’nin ön çalışmaları başladı

11 Şubat 2015 günü saat 14.00’te İlçemize  kurulması hedeflenen Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı Başkanlığında toplantı yapıldı. Toplantıya Ankara Bilim ve Sanayi Bakanlığında görevli Jeoloji Mühendisi..

OSB’nin ön çalışmaları başladı

11 Şubat 2015 günü saat 14.00’te İlçemize  kurulması hedeflenen Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı Başkanlığında toplantı yapıldı.

DSC_1391 DSC_1396 DSC_1399 DSC_1400

Toplantıya Ankara Bilim ve Sanayi Bakanlığında görevli Jeoloji Mühendisi Özlem Küllük, Peyzaj Mimarı Mehmet Akif Çalışkan, Edirne Bilim ve Sanayi Müdürlüğü Şube Müdürü Ahmet Alagöz,Keşan Mal Müdürü İsmail Hakkı Uras ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odasında Proje sorumlusu Tahir Demirel’in katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

DSC_1389 DSC_1388

Bekir Dınkırcı konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada İlçemiz Paşayiğit mahallesi sınırları içerisinde toplam 1808 dekar alana Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kurulması ile ilgili etüt çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alarak, bölgeyle ilgili kapsamlı bilgiler aktarmışlardır. OSB’nin ilçemize ve bölgemize ekonomik, sosyal ve kültürel katkılar sağlayarak,bu konuda her kurumun üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirerek OSB’nin bir an önce faaliyete geçirilmesinin çok önem kazandığını, bu bağlamda yatırımcılarımızın şimdiden yatırım planlarını yapmalarının, gelecekteki süreci yakalamak adına önemli olduğunu  belirtmişlerdir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL