HESABIM
Üye Ol

OSMAN BAŞAK, İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI.

OSMAN BAŞAK, İL GENEL MECLİSİNE  ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI.

Osman Başak, Aday Adaylık başvurusunu Ak Parti Keşan İlçe Başkan Vekili Gürcan Kılınç’a başvuru dosyasını teslim etti. 1993 Tarihinde Keşan’ın Bahçe Köyünde doğan Osman Başak şunları söyledi:    Bugün benim için çok önemli, çok umutlu bir gün ve dönüm noktasıdır. Siyasete ilk  adımımın atmamın sevincini, coşkusunu , heyecanını yaşıyorum.            Keşan’ımıza ve Köylerimize hizmet...

Haberin Tarihi: 4 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:840 defa okundu.

Osman Başak, Aday Adaylık başvurusunu Ak Parti Keşan İlçe Başkan Vekili Gürcan Kılınç’a başvuru dosyasını teslim etti.

1993 Tarihinde Keşan’ın Bahçe Köyünde doğan Osman Başak şunları söyledi:

   Bugün benim için çok önemli, çok umutlu bir gün ve dönüm noktasıdır. Siyasete ilk  adımımın atmamın sevincini, coşkusunu , heyecanını yaşıyorum.

 

         Keşan’ımıza ve Köylerimize hizmet etmek istiyorum. Keşan için tüm gücümle çalışmaya, Keşan’ımızın hizmetkârlığına talibim.

     Ak Partinin bu davanın bir neferi olmak için bugünden itibaren yeni bir yola çıkmış bulunmaktayım. Her zaman ülkesine, milletine, Edirne’ye, Keşan’a, Bölgemize hizmet etmeyi, şahlandırmayı kendime bir borç bilirim.

Bahçe köy – İzettiye arasındaki yolun yapılması, benim için

   OLMAZSA OLMAZIMIZDIR. Aşk ve şevketle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

           Bu hayırlı yolculukta muvaffak olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Seçim gününe kadar birlikte yürüyeceğiz, Koşacağız, Coşacağız. Her gün bir kartopu gibi büyüyerek çoğalacağız. Heyecanımızı tüm Keşan ve Köylerimize yaşatacağız. İnanmak başarmanın temelidir. Başarının yolu azimden geçer.

       Gençlerimizin, Esnafımızın, Emekçilerimizin, Çiftçilerimizin, Şiddet gören kadınlarımızın, Yaşlılarımızın, engellilerimizin , masum  ve Mağdur Çocuklarımızın, Şehit yakını ve gazilerimizin ,Dezavantajlı vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağım. Keşan’ımızın en uç noktasına kadar karış karış gezeceğim . VAKİT  KEŞAN VAKTİDİR 7 GÜN 24 Saat güler yüzlü , hakkın ve adaletin üstün tutulduğu, ülkemizin gözbebeği olan Güzide Keşan’ımızı, Bölgemizi en üst seviyeye çıkarmak için Atom Karıncası gibi çalışacağım, Gayret edeceğim.

    HALKA HİZMET HAKKA HİZMET

DURMAK YOK , YOLA DEVAM 

MÜSAADE ET  KEŞAN, EN İYİSİNİ YAPALIM.

         Gönül kıran değil , gönül yapan olacağım. Kazanmadık gönül bırakmayacağım.

       Topraktan biten güller solar ,gider

       Gönülden biten güller daimidir, kalıcıdır.

Gönül İl Genel Meclis Üyeliği  kavramının süreçteki temel yapı taşlarından birisi olacaktır.

    Milletimize , Edirne’mize , Keşan’ımıza bölgemize hizmet etme yolunda Cumhurbaşkanımız , Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan  Beyefendinin, Ehliyet ve liyakat sahibi, Halkına tepeden bakmayan ,kibir abidesi olmayan ,  Tevazu sahibi , Hem çalışacak hem de bu davayı  iyi hazmetmiş  , başarıları ve hizmetleri ile milletimizin  gönlünde yer etmiş, Birikimi ve hizmet etmeye uygunluk arz eden kişilere Ak Partinin Kapıları herkese açık olması talimatı ve mesajı ile ; Ben de Siyasete aktif görev almak amacıyla Adalet ve Kalkınma Partisi  Edirne İL GENEL MECLİSİ ADAY ADAYLIĞIMI  AÇIKLIYORUM.

    Aşk ve şevketle Çalışacağımdan hiç kimsenin Şüphesi olmasın.

    Gözümüz Aydın , Yolumuz Ve Bahtımız Açık Olsun. 

    Ömrünü Davaya Adamış Bütün Ümmetin Yükünü Omuzlarına   Alan  bu yürekli ,Cesaretli beyefendi Tayyip Erdoğan’ın Yolu ,YOLUMUZDUR.

  Bölgemize, Keşan’ımıza hizmet yapanları unutmayacağız. Hamzadere barajının temelini atan Rahmetli Evren Bulut’a, Hamzadere barajının bitimine kadar büyük emek harcayan Prof.Dr. Necdet Budak’a, Keşan’ımıza Modern Devlet Hastanesi kazandıran, Keşan’ımızın Destek kıtaları ve Enez kavşağındaki kazaların önlenmesini sağlayan yolların, alt-üst geçitlerin yapımında büyük özveri ve çaba harcayan bakanımız sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na, Edirne’mize yeni seçilen, ayağının tozuyla hemen icraata başlayan gıda ihtisas OSB yi Keşan’ımıza kazandırılmasında büyük emeği geçen, sorun çözen ve hizmet üreten AK parti Edirne Milletvekili ve MKYK Üyesi Fatma AKSAL’a şükranlarımızı sunuyorum.

      Rabia’mızı unutmayacağız .

    TEK MİLLET ,TEK DEVLET , TEK BAYRAK ,TEK VATAN

Sen, Ben Yok. Biz varız. Biz biriz, Diriyiz. Beraberiz.

                  Hep Birlikte Keşanlıyız

                      Hep Birlikte Edirneliyiz

                   Hep Birlikte, En Güçlü Türki’yeyiz.

    Ya Rabbi ( azze ve celle ) 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerini Hayırlı ve huzurlu kıl Ülkemizi ve Ak Dava Gönlü güzel Gönül dostlarımızı acılarla, sıkıntılarla karşılaştırma.

     Kutuplaşmayı, bölünmeyi önleyecek AMA geleceğe umutla bakmamızı sağlayacak birlik- beraberlik  ruhunu tesis etmemizi, Geleceğe güvenle bakmamızı sağla .

       Fitne içimizden uzak olsun Birliğimiz, Beraberliğimiz, Dostluğumuz daim olsun. Yolumuz Açık Olsun.

          Tüm Aday adayı  dava arkadaşlarıma Başarılar dilerim.

         UNUTMAMAK VE UNUTULMAMAK DİLEĞİYLE….

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı