Bölgeden

ÖZACAR OKUL ZİYARETLERİNDE

ÖZACAR OKUL ZİYARETLERİNDE

 

100.YIL ZİYARET_001 100.YIL ZİYARET_002 

 Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, yeni eğitim ve öğretim döneminin başlaması nedeniyle gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında 100.Yıl Barış Ortaokulu ve Bağımsız Anaokulu öğrencileri ile biraraya geldi, hediyeler sundu.

 100.YIL ZİYARET_003 100.YIL ZİYARET_004

Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, 2015-2016 eğitim ve öğretim döneminin başlaması ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında, öğretmenler ve öğrenciler ile biraraya gelerek yeni eğitim ve öğretim yılının başarılı geçmesini diledi.

100.YIL ZİYARET_005 BAĞIMSIZ ANA OTUL_001 BAĞIMSIZ ANA OTUL_002 BAĞIMSIZ ANA OTUL_003

Eğitim ve öğretim kurumları ziyaretlerinin ilk durağında Çanakkale Savaşları’nın 100.Yılında yapılarak bu yıl eğitim ve öğretime başlayan 100.Yıl Barış Ortaokulu’nu ziyaret eden Başkan Özacar, okul müdürü Fahri Aslan’dan okul hakkında bilgi aldı. Yerel yönetim olarak okulun çevre düzenlemesi başta olmak üzere ihtiyaçların giderilmesi noktasında üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye çalıştıklarını belirten Özacar, ardından öğrencilerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Başkan Özacar, ziyaret sonunda okulun kütüphanesine dahil edilmek üzere Atatürk’ün hayatını ve eserlerini anlatan kitap setleri hediye etti.

BAĞIMSIZ ANA OTUL_004 BAĞIMSIZ ANA OTUL_005

Okulların fiziki ihtiyaçlarını karşılamak, eksikliklerini gidermek amacıyla yöneticiler ve öğretmenlerle biraraya gelen Belediye Başkanı Mustafa Özacar, okul ziyaretlerinin ikinci durağında 140 öğrencinin bulunduğu Gelibolu Bağımsız Anaokulu’nu ziyaret etti. Okul müdürlüğüne yeni atanan Gülnaz İnan tarafından karşılanan Başkan Özacar, okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

BAĞIMSIZ ANA OTUL_006

Okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan, istek ve talepleri dinleyen Belediye Başkanı Özacar, tüm öğrencilere kalemler ve boyama kitabının bulunduğu boyama seti hediye etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL