Güncel Manşet Okuma Sayısı: 26

ÖZCAN: Atatürk’ü saygıyla, sevgiyle, ÖZLEMLE ve rahmetle ANIYORUZ

Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Atatürk’ün sonsuzluğa uğurlandığı günün 75. yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.    Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Büyük Devlet Adamı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün,..

ÖZCAN: Atatürk’ü saygıyla, sevgiyle, ÖZLEMLE ve rahmetle ANIYORUZ

Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Atatürk’ün sonsuzluğa uğurlandığı günün 75. yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Mehmet Özcan vesika  ataturk_resimleri_1 (25)

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Büyük Devlet Adamı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, sonsuzluğa uğurlandığı günün 75. yıldönümünde O’nu bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle andıklarını belirten Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan şöyle dedi: “<Büyük liderler için kuşkusuz ki matem değil; fikirlerine sadakat gereklidir.> fikrinden hareketle 10 Kasım tarihini O’nun fikirlerine yönelmek için fırsat olarak görüyoruz. Demokratik, laik ve çağdaş değerlerinden oluşan kişiliğindeki bütünleştirici kimliği ve bilimi kılavuz edinmiş olan anlayışı ile Atatürkçü Düşünce Sistemi, Türkiye Cumhuriyeti devletini, milleti ile sonsuza denk bölünmez bütün olarak yaşatacak, en büyük ateşleyici güçtür. Bu düşünce ve duygularla, ilke ve devrimlerinle hiç sönmeyecek bir meşale misali aydınlattığın uygarlık yolunda kararlı ve de istikrarlı ilerleyişimizi sürdüreceğimize, manevi huzurunda söz veriyor ve rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL