Güncel Manşet Siyaset

Özcan, CHP’den 3.Dönem aday…

Özcan, CHP’den 3.Dönem aday…

(Videolu Haber)-

CHP MYK 9 Şubat 2014 Pazar günü yaptığı toplantıda CHP Keşan Belediye Başkanlığı için mevcut belediye başkanı Mehmet Özcan’ı tekrar aday olarak belirledi.

DSC_1908 - Kopya

 

MYK’dan geçen Özcan ismi saat 16.00’da başlayan PM toplantısında onaylandıktan sonra adaylık kesinleşmiş olacak.

CHP Keşan İlçe Başkanı Vedat koyuncu’da gayri resmi sonuca göre Özcan’ın MYK2dan isminin geçtiğini belirterek PM onayından sonra kesnileşeceğini belirterek kendisini tebrik etti.

DSC_1911 - Kopya

Konuyla ilgili olarak CHP’de düzenlenen Mehmet Gemici’yti anma töreninin ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Özcan,şınları söyledi.”10 Şubat 2014 Pazartesi günü partide bir toplantı yapacağız.Resmi sonuç da o zaman bize ve partiye iletilmiş olur.Resmi açıklamayı da o zaman yaparız.Hepinizin bildiği bir takım haberler geldi.Parti Meclisi’nden onaylandıktan sonra resmi olarak adaylığım kesinleşmiş olacak.Resmi toplantıyı da ilçe başkanımızla görüştüm 10 Şubat 2014 Pazartesi günü saat 10.00’da yapacağız.Önümüzde bir dönem var. 3. Dönem beraber savaşacağız.Bu seçimi alacağız.Benim için önemli olan Cumhuriyet Halk Partisi’dir.Partinin bütünlüğü için hepimiz çalışmalıyız.Hiç unutmayalım ki biz bir siyasi partinin içersindeyiz. Yöneten arkadaşlarımız da bir aile  şirketi yönetmiyor.Bir siyasi parti yönetiyorlar.Hep o mantıkla bakacağız.1 oy daha fazla nasıl alırız onun hesabına gideceğiz.Kolkola girip bundan sonra çalışma zamanı.Hepimize hayırlı olsun “dedi

DSC_1915 - Kopya DSC_1918 - Kopya

DSC_1926 - Kopya DSC_1929 - Kopya

Özcan’ı parti çıkışında karşılayan kalabalık bir partili grubu da tebrik etti ve başarılar diledi.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL