Siyaset

ÖZCAN: “HEDEFİMİZ TEKİRDAĞ’I İHYA ETMEK”

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan Tekirdağ’a bir ziyarette bulunarak, birçok çalışma gerçekleştirdi. Gürcan’a ziyareti sırasında AK Parti Milletvekili Çiğdem Koncagül, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, İl Başkan Yardımcıları,..

ÖZCAN: “HEDEFİMİZ TEKİRDAĞ’I İHYA ETMEK”

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan Tekirdağ’a bir ziyarette bulunarak, birçok çalışma gerçekleştirdi.

Gürcan’a ziyareti sırasında AK Parti Milletvekili Çiğdem Koncagül, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Heyetin ilk durağı AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığıydı. Burada bir toplantı gerçekleştiren Bakan Yardımcısı Gürcan ve beraberindekiler ardından Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda iş dünyası ve STK temsilcileri ile bir araya geldiler.

ÖZCAN: “HEDEFİMİZ TEKİRDAĞ’I İHYA ETMEK, HAK ETTİĞİ NOKTAYA TAŞIMAK”

İş dünyası ve STK temsilcileri buluşmasının ardından bir açıklama yapan İl Başkanı Mestan Özcan: “Sayın Bakan Yardımcımızın katılımıyla iş dünyamızın ve STK’ların değerli temsilcileriyle hakikaten oldukça verimli bir buluşma gerçekleştirdik. Hedefimiz Tekirdağ’ı ihya etmek, hak ettiği noktaya taşımak. Bunu başarmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

GÜN SONUNDA İSTANBUL İL BAŞKANI SÜRPRİZ YAPTI

Gürcan ve beraberindekiler daha sonra Kapaklı Belediyesi’ni ve Mahmut Gürcan’ın yakın dostu Sait Ali Yıldız’ı ziyaret ettiler. Gecenin sonunda ise AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe sürpriz bir ziyarette bulundu. Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Mestan Özcan: “İstanbul İl Başkanımız Sayın Osman Nuri Kabaktepe’nin sürpriz ziyaretinden büyük mutluluk duyduk. Güzel bir sohbetti. Sayın İl Başkanımıza ziyaretleri için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

TEKİRDAĞ CANLI HABER

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL