Güncel Okuma Sayısı: 4

Özcan, “Hemşehrilerimizin yatırımlar süresince anlayış göstereceklerine inanıyoruz”

Keşan Belediyesi Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor.   Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Keşan Belediyesi’nin gerçekleştirdiği asfalt çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Doğal gaz çalışmaları nedeniyle yapılan kazılardan bozulan cadde ve sokaklarda..

Özcan, “Hemşehrilerimizin yatırımlar süresince anlayış göstereceklerine inanıyoruz”

Keşan Belediyesi Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor.

 

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Keşan Belediyesi’nin gerçekleştirdiği asfalt çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

20161219_140712 dsc_6418Doğal gaz çalışmaları nedeniyle yapılan kazılardan bozulan cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirten Özcan“ Halkımıza  hizmet getirmeye çalışıyoruz ama maalesef yollarımız da zarar görüyor. Bu zarar gören cadde ve sokaklarımızı hemen onararak halkımızın kullanabileceği noktaya getirmeye çalışıyoruz. Bugün de ekibimiz Paşayiğit Caddesi’nde asfalt çalışmalarına devam ediyor. Bazen çalışmalarımızı yaparken yağmurun yağması  basında eleştirilere neden olsa da biz bu işi yapmaya devam edeceğiz. Bozulan cadde ve sokaklarımızın onarımı ve halkımızın rahat bir şekilde kullanması bizler için önemli. Çalışmalar nedeniyle halkımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyor hemşehrilerimizin yatırımlar süresince anlayış göstereceklerine inanıyoruz ” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL