Siyaset

Özcan, “Vatandaş aday olmamı istiyor”

Diriliş Yapımcılık tarafınca Facebook Sayfası’ndan Ramazan Söyleşileri olarak gerçekleştirilen programın 30 Nisan 2022 Cumartesi akşamki konuğu Keşan’ın 3 dönem belediye başkanlığını yapan Opr. Dr. Mehmet Özcan oldu.   Dündar Kılıç..

Özcan, “Vatandaş aday olmamı istiyor”

Diriliş Yapımcılık tarafınca Facebook Sayfası’ndan Ramazan Söyleşileri olarak gerçekleştirilen programın 30 Nisan 2022 Cumartesi akşamki konuğu Keşan’ın 3 dönem belediye başkanlığını yapan Opr. Dr. Mehmet Özcan oldu.

 

Dündar Kılıç Gülgün’ün sunumunda gerçekleşen programa Özcan, kendisine yöneltilen sorulara samimi ve açık yüreklilikle samimi bir şekilde cevaplandırdı.

Mehmett Özcan, tripörtör projesinin güzel bir proje olduğunu da belirterek “İyi yapılan şeye iyi demek lazım. Ama yaklaşık 3 yılda Mustafa Helvacıoğlu’nun kalıcı bir projesini göremiyoruz. ” dedi.

Özcan programda kendisine sunulan “Önümüzdeki dönem siyasi hedefiniz nedir ? Yeniden belediye başkan adayı olmayı düşünüyor musunuz? “şeklinde yöneltilen soruya da “Ben 15 yıl belediye başkanlığı yaptım. Gözüm arkada değil, bıraktıktan 1.5-2 yıl sonra her sokağa çıktığımda partili partisiz bir sürü insan hadi demeye başladı. Gün ola harman ola, hedefsiz de siyaset olmaz. Ama benim öncelikle 2023 seçimlerinin çok önemli olduğunu söylemem gerekiyor. Bakalım şartlar ne getirir, Allah can sağlığı verir vermez. Yarın ne olacağımız belli değil. Başımıza bir şey gelir mi gelmez mi? Siyasette ben şunu olacağım deyince bir yere gidemezsiniz. Derlerse gel seni şunu yapalım. Mecburen sana destek vermek zorunda olurlar. Ben şunu olacağım diye söyleminiz olursa, hayırlı olsun derler. Sadece hayırlı olsun, güle güle derler. ”

Programın tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.facebook.com/100079397341493/videos/663896854912643

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL