Güncel

Özcan’a Ziyaretler Sürüyor…

Özcan’a Ziyaretler Sürüyor…

BAŞKAN ÖZCAN’A ZİYARETLER SÜRÜYOR

TAPU MÜDÜRÜ 305 ADET İŞ YERİ TAPUSUNU ÖZCAN’A TESLİM ETTİ

Keşan Belediyesi’nin Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan önderliğinde yaptığı Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’ndeki Yeni Belediye Binası’na ziyaretler sürüyor.

dsc_511018 Kasım 2016 Cuma günü; Keşan Belediyesi’ne sırasıyla; Başkan Özcan’ı makamında; Halk Ekmek Şirketi Müdürü İlhan Boz ve ekibi, Keşan merkez mahalle muhtarları, DİSK Genel İş Edirne Şube Başkanı Trakya Temsilcisi Salim Şen, DİSK Genel İş Sendikası Keşan Belediyesi İş yeri temsilcileri Kamil Tunca, Murat Karavil, Emre Gürel,  Keşan İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Bülend Dizdaroğlu ve Kütüphane Şefi Sevgi Dizdaroğlu, MHP Keşan İlçe Başkanı Erkan Gege ve  yönetim Kurulu, MHP Eski Edirne Milletvekili Cemaleddin Uslu, Keşan Belediye Meclisi’nin MHP’li Üyesi Süleyman Eren,  Keşan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Hasan Boz, Nüfus Müdürü Mehmet Avcı,  Keşan Tapu Müdürü Burhan Özsoy ve CHP Keşan Kadın Kolu yöneticileri ziyaret etti.

Özsoy, ziyaret sırasında Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’ndeki 305 adet iş yerinin  tapusunu da teslim etti. Özcan, Özsoy’a teşekkür ederek Keşan’a kazandırılan iş yerleri için mutlu olduklarını ve kompleksin Keşan ve Keşanlılar’ın tapulu malı olduğunu ifade etti.

Başkan Özcan, ziyaretlerde misafirlerine Meclis ve Encümen odalarını da gezdirip yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Özcan, ziyaretler nedeniyle misafirlerine teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL