Güncel Manşet

Özcan’dan 1 Eylül kutlaması..

Özcan’dan 1 Eylül kutlaması..

                     

                Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeni ile ilgili bir açıklama yaparak Dünya Barış Günü’nü kutladı.

                Özcan, Türkiye’nin ,  Atatürk’ün ortaya koyduğu ve tüm milletince de benimsenen “Yurtta barış, dünyada barış” ilkesini, temel ve vazgeçilmez bir ilke olarak aldığını ve  her platformda savunmuş ve bu barışçı tutumuyla, dünya ülkeleri arasındaki saygın yerini de almış olduğunu belirterek “ Dünyamızda savaş çığlıklarının çok sıkça atıldığı ve ülkeler arası gerginliklerin yaşandığı bir dönemden geçmekteyiz.Biz dünya üzerinde yaşayan tüm insanlar olarak bu savaş çığlıklarına ve naralarına karşı durmalı ve yeryüzünde barışın ve kardeşliğin hakim olmasını sağlamak için elimizden gelen çabayı göstermeliyiz. Barışın ve dünyada kardeşliğin sağlanması tüm insanlarımızın sorumluluğundadır. Yapılan yanlışlara dur diyerek ve tepkimizi göstererek barışın gelişmesine ve ayakta kalmasını sağlayabiliriz. Bunu hiçbir zaman unutmamalıyız. Ben bu vesile ile herkesin 1 Eylül Dünya Barış Günü’nü kutluyor. Selam ve saygılarımı sunuyorum.”

                                                         1 EYLÜL KONSERİ

 

Keşan Belediye Başkanlığı 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle Erikli Sahili’nde bir konser  düzenleyecek.

1 Eylül 2012 Cumartesi günü akşamı saat 21.00′de Erikli’de bulunan Keşan Belediyesi Sosyal Tesisleri önünde gerçekleşecek konserde Kolpa Grubu ile Oya Pınar ve Cihan Sucuka sahne alacaklar.

1 Eylül Dünya Barış Günü konserine tüm bölge halkı davet edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL