Güncel Manşet Okuma Sayısı: 14

Özcan’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü açıklaması

           Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Özcan’ın açıklaması şöyle; “Bizim medeniyetimiz annenin ayaklarının altına cenneti koyan,..

Özcan’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü açıklaması

BAŞKAN FOTO GULEN          

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Özcan’ın açıklaması şöyle;

“Bizim medeniyetimiz annenin ayaklarının altına cenneti koyan, ülke yönetiminde Hakanın yanında hatuna da yer veren bir medeniyettir.

Bu kültürden gelen bir toplumda kadın sorununun yaşanması üzüntü vericidir.

Ama maalesef bu tarihde ” Kadın Sorunu” yaşıyoruz.

… Ve hala

Kadınların toplumsal yaşama katılmalarının önündeki engellerin kaldırılması ve kadına yönelik her türlü şiddetin sona erdirilmesi için mücadele etmeye çalışıyoruz.

Kadınlarımız her üretimin mutfağıdır.

Kadınla hareket etmek toplumsal gücü iki katına çıkarır.

Siyasette, sporda, ticarette kadınlarımız daha aktif yer almalı ki toplumumuz çiçek açsın, güzelleşsin, daha yaşanılabilir estetikte ve keyif ve konforda olsun.

Bütün bu güzellikler için

Kadınlarımıza destek olmalıyız, köstek değil.

Ülkemin tüm kadınlarının ve Keşanlı Kadın hemşerilerimin “Dünya Kadınlar Günü’’nü kutlar, Siyasi kimliğimle ve bir ağabeyleri olarak her konuda yanlarında olduğumu bilmelerini isterim. Sevgi  ve selamlarımla.’’

Ayrıca Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan kadınlarımızı 8 Mart 2014 Cumartesi günü saat 13.00’de Köşk Düğün Salonu’nda düzenlenecek olan “Kadınlar Günü Şenliği”ne  davet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL