Güncel

Özcan’dan Öğretmenine Vefa…

Özcan’dan Öğretmenine Vefa…

Bendis AVM’de Öğretmenler Günü Programı

  • Törende Keşan Belediye Başkanı Özcan, Öğretmeni İlhan Doğan’ın Öğretmenler Günü’nü kutlayarak kendisine çiçek hediye etti.

Bendis AVM’de 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir etkinlik düzenlendi.

dsc_6387 dsc_6399

Saat 19.00’da başlayan etkinliğe Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve eşi Şengül Özcan,Keşan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İlhan Saz, Keşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Büker ve eşi emekli öğretmenler İlhan Doğan ve eşi, Hilmi Dinçer , Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mümin Ayyıldız, Bahçeşehir Keşan Okulları Sahipleri Mehmet Ali Engin ve Eşi Sevtap Engin  ile Harun ve Aydın İstek kardeşler ve eşleri katıldılar.

dsc_6367Serdar Dinçer sunumunda 1 Nolu Sinema Salonu’nda gerçekleşen törende ilk olarak konuşan Dinçer, tüm Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı ve Bendis AVM olarak böyle bir tören düzenlediklerini belirterek Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ve öğretmeni İlhan Doğan’ı sahneye davet etti.

 

Burada konuşan Özcan, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı ve “Böyle bir günde benim de öğretmenim olan İlhan Doğan ile birlikte olduk ve kendisinin de öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

dsc_6386

Özcan, daha sonra Doğan’a bir buket çiçek hediye etti. Bendis AVM’de Doğan’a bir hediye ve Hilmi Dinçer’in yazdığı Keşan Tarihi adlı kitabı hediye etti.

dsc_6398Daha sonra Keşan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İlhan Saz da Keşan’da en yaşlı öğretmen olan Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mümin Ayyıldız’a bir buket çiçek takdim ederek Öğretmenler Günü’nü kutladı ve kendisini tebrik etti.

Ayyıldız da bunun kendisi için sürpriz olduğunu belirterek Saz’a teşekkür etti.

Ayyıldız’a da Bendis AVM yetkilileri tarafından bir hediye ve Hilmi Dinçer’in Keşan Tarihi kitabı hediye edildi.

 

dsc_6408Törende son olarak Uğur Anadolu Lisesi’nde okuyan Belis İstek, Bahçeşehir Uğur Okulları Bölge Koordinatörü Sevtap Engin’in Öğretmenler Günü’nü kutaldı ve kendisine bir buket çiçek hediye etti.

Engin de İstek’e bu nazik düşüncesi nedeniyle teşekkür etti ve gençlerin arasında nice, başkanlar, vekiller , ülkenin yönetiminde söz sahibi çıkacak kişiler yetişeceğini belirtti.

 

Törenin ardından konuklar Özcan Deniz’in “İkinci Şans “ adlı filmini izlediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL