HESABIM
Üye Ol

Özcan’dan Oğulpaşa ve Karakasım’a Geçmiş Olsun Ziyareti…

Özcan’dan Oğulpaşa ve Karakasım’a Geçmiş Olsun Ziyareti…

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr.Mehmet Özcan, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen sel felaketinde zarar gören Havsa’nın Oğulpaşa ve Edirne’nin Karakasım köylerini 2 Aralık 2018 Pazar günü ziyaret ederek burada vatandaşlarla görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti. CHP İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Ali Yetim ile birlikte ilk olarak burada Oğulpaşa Köyü’nü ziyaret eden Özcan burada zarar gören alanları...

Haberin Tarihi: 3 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:244 defa okundu.

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr.Mehmet Özcan, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen sel felaketinde zarar gören Havsa’nın Oğulpaşa ve Edirne’nin Karakasım köylerini 2 Aralık 2018 Pazar günü ziyaret ederek burada vatandaşlarla görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

CHP İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Ali Yetim ile birlikte ilk olarak burada Oğulpaşa Köyü’nü ziyaret eden Özcan burada zarar gören alanları ziyaret ederek kahvehanede vatandaşlarla buluşarak kendilerine geçmiş olsun dileklerini ileterek yaşamını yitiren Veysel Evren için başsağlığı diledi.

Özcan, Oğulpaşa Köyü’nün ardından Karakasım Köyü’ne gitti. Burada AK Parti Milletvekili Fatma Aksal’ın da ziyareti nedeniyle kendisiyle görüşen Özcan, burada da köy halkına geçmiş olsun dileklerini, ileterek “İlimiz Edirne’de yaşanan büyük bir felaketti. Yaşanan bu doğal felaket nedeniyle tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İnşallah ülkemizde ve ilimizde bir daha böyle felaket yaşanmaz. ” dedi.

Oğulpaşa ile Karakasım köyülüleri ziyaret nedeniyle Özcan’a teşekkür ettiler.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı