TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Sağlık Haberleri Okuma Sayısı: 206

Özel Keşan Hastanesi, Sağlığınız için Tam Kapanma Döneminde Hizmet Sunmaya Devam Ediyor

Özel Keşan Hastanesi Hasta Hakları Birimi ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Çiğdem Çeliktuğ Öztürk yaptığı yazılı bir açıklama ile covid ile ilgil olarak 29 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri arasındaki kısıtlama boyunca..

Özel Keşan Hastanesi, Sağlığınız için Tam Kapanma Döneminde Hizmet Sunmaya Devam Ediyor

Özel Keşan Hastanesi Hasta Hakları Birimi ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Çiğdem Çeliktuğ Öztürk yaptığı yazılı bir açıklama ile covid ile ilgil olarak 29 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri arasındaki kısıtlama boyunca Özel Keşan Hastanesi’nde hizmete devam edileceğini belirtti.

Öztürk‘ün konuyla ilgili açıklaması şöyle;

                 

26.04.2021 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda; hali hazırda uygulanmakta olan kısmi kapanma tedbirlerine yeni önlemler eklenerek tam kapanma dönemine geçilecektir. 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’e kadar sürecek olan tam kapanma döneminde ülke genelini kapsayacak şekilde tedbirler alınmıştır.

 Bu tarihler arasında hastanemiz sağlık hizmeti sunmaya devam edecektir. Tüm branşlarda hasta kabulü sağlanacaktır.

Hastanemizi arayarak aldığınız randevular için sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir. Websitemizden aldığınız online randevular için ekran görüntüsü alıp hastanemize başvuruda bulunabileceksiniz.

Maske –mesafe- hijyen kurallarına uyalım.  Tedbiri elden bırakmayalım. Sağlıklı günler dileriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL