TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Spor

Özerşah İnşaat Keşan İdmanyurdu’na Ana sponsor oldu

Öz Erşah İnşaat 2021-2022 Edirne Amatör Süper Lig’te mücadele edecek olan Keşan temsilcisi Keşan İdmanyurduspor’un ana sponsoru oldu. 8 Ekim 2021 Perşembe günü saat 17.00’de düzenlenen basın toplantısına, Keşan İdmanyurdu Spor..

Özerşah İnşaat Keşan İdmanyurdu’na Ana sponsor oldu

Öz Erşah İnşaat 2021-2022 Edirne Amatör Süper Lig’te mücadele edecek olan Keşan temsilcisi Keşan İdmanyurduspor’un ana sponsoru oldu.

8 Ekim 2021 Perşembe günü saat 17.00’de düzenlenen basın toplantısına, Keşan İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı Taner Karatepe, kulüp yöneticisi Tugay Yalçınkaya ve sponsor firma sahibi Özcan Karabulut katıldı.

Başkan Karatepe Keşan İdmanyurdu Spor Kulübü’nün, son yıllardaki başarısına bu yılda bir yenisini daha eklemek istediklerinin altını çizerek , “Öz Erşah İnşaat’ın desteği ile gücümüze güç katmış bulunmaktayız. Desteklerinden ötürü Özcan Karabulut arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Keşan’da futbolu ve futbola gönül veren gençlerimizi destekleyen firmalarımızın sayısı çok az. Özcan arkadaşımız bu az sayıdaki destekçilerimizden biridir. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

Kulüp yöneticisi Tugay Yalçınkaya da “Keşan’da başarılı çalışmalara imza atan Öz Erşah İnşaat sahibi Özcan Karabulut ile yolumuz futbolda kesişti. Kendisine desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL