TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 262.048
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.822
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 122
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.096
Spor Okuma Sayısı: 237

ÖZGÜR SUBAŞI VE YILMAZ CANPOLAT GÜÇ BİRLİĞİ YAPTI

Sevgi ÖZBAY-EDİRNE   İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, Kırklareli Lüleburgaz spor kulübüne yaptığı ziyarette Lüleburgaz spor Kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat’ı Makamında ziyaret etti, Lüleburgaz’ın maçlarını oynadığı 8..

ÖZGÜR SUBAŞI VE YILMAZ CANPOLAT GÜÇ BİRLİĞİ YAPTI

Sevgi ÖZBAY-EDİRNE

 

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, Kırklareli Lüleburgaz spor kulübüne yaptığı ziyarette Lüleburgaz spor Kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat’ı Makamında ziyaret etti, Lüleburgaz’ın maçlarını oynadığı 8 Kasım stadyumunu inceledi.

 

Yaptığı başarılı çalışmalar ile futbol dünyasında takdir toplayan İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, Kırklareli Lüleburgaz spor kulübü camiasına yaptığı ziyarette önemli görüşmeler yaptı.

2021-2022 futbol sezonunda Bölgesel amatör Lig’de mücadele edecek olan Lüleburgaz spor kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat’ı ziyaret eden İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, Lüleburgaz spor Başkanı Yılmaz Canpolat tarafından verilen formayı alan Genç Başkan Özgür Subaşı, yaptığı açıklamada ” Kırklareli Lüleburgaz spor kulübü yeni Sezonda başarılarılı olması için her zaman Yılmaz Canpolat başkanımızın yanında olduğumuzu belirtiyoruz. Yanlarında olduklarımı göstermek için bu ziyareti yaptım. Çok olumlu geçen görüşmemizde kulüplerin sorunlarını masaya yatırdık ve son gelişmeleri değerlendirdik. Pandemi döneminde kulüplerimizin ve yöneticilerin yaşadığı sıkıntıları paylaştık. İnanıyorum ki Kırklareli Lüleburgaz spor kulübü camiası her geçen hafta grafiğini daha da yukarıları taşıyacaktır.” dedi.

Lüleburgaz spor maçlarını oynadığı 8 Kasım Stadyumuna giden ve Stadı inceleyen İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, “Kırklareli Lüleburgaz spor kulübü sahası son yapılan çalışmalar ile oldukça iyi bir duruma getirilmiş. Kırklareli Lüleburgaz spor kulübü yönetimine ve Camiasına 2021-2022 futbol sezonunda (BAL) Bölgesel Amatör Ligde Başarılar dileriz. Dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL