Güncel Okuma Sayısı: 227

Özkan Günenç’ten Kurban Bayramı Açıklaması

Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç Kurban Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklama şöyle; Kıymetli hemşehrilerim, en güzel duyguların yaşandığı, sevincin, hüznün ortak paydada buluştuğu bir mübarek Kurban Bayramı’na daha..

Özkan Günenç’ten Kurban Bayramı Açıklaması

Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç Kurban Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle;

Kıymetli hemşehrilerim, en güzel duyguların yaşandığı, sevincin, hüznün ortak paydada buluştuğu bir mübarek Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl Kurban Bayramı’mızı, yaşamakta olduğumuz Covid-19 salgını sebebiyle daha farklı duygularla karşılıyoruz.

Devletimizin salgının ülkemize en az zararı vermesi amacıyla ülke çapında aldığı tedbirler nedeniyle salgının daha kontrollü bir aşamada olduğu şartlar içindeyiz. Bu günlerin daha sağlıklı günlerin habercisi olduğu duygusuyla gereksiz endişelere kapılmadan, bizler için alınan her türlü tedbire uyarak, başta aile fertlerimiz olmak üzere herkesle birlikte bayram neşesini hissedelim, hissettirelim.

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, Ülkemize ve tüm Müslüman alemine mutluluk getirmesini temenni ediyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL