Güncel Siyaset Okuma Sayısı: 9

Pekcanlı, “Edirne Halkı Kıvıran Siyasetçileri İyi Bilir”

CHP Edire İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, yaptığı yazılı bir açıklama ile eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun Keşan’da sahur vakti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için söylediği sözlere cevap verdi. Pekcanlı’nın..

Pekcanlı, “Edirne Halkı Kıvıran Siyasetçileri İyi Bilir”

CHP Edire İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, yaptığı yazılı bir açıklama ile eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun Keşan’da sahur vakti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için söylediği sözlere cevap verdi.

Pekcanlı’nın konuyla ilgili açıklaması şöyle;

Fevzi pekcanlı

Geçtiğimiz gün, Keşan’da bir sahur programında Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na “ CHP’nin kıvrak genel başkanı “ şeklinde hakarette bulunan AKP’ nin görevden alınmış eski bakanı Mehmet Müezzinoğlu bu sözü söylediği saat itibariyle sahur saatine yani geç bir saate denk geldiği için herhalde yanlış bir kelime kullandı.

Aslında kıvraklığın en büyüğünü kendileri 2011 de Edirne’den milletvekili seçilmişken, bir daha seçilememe korkusu ile 2015 seçimlerinde Bursa’dan aday gösterilmiş ayrıca 7 Haziran 2015 seçimlerinde Edirne’den milletvekili adayı gösterdikleri Şemsettin Emir’i büyük bir kıvraklık örneği ile 1 Kasım seçimlerinde listeye bile koydurtmamışlardır.

Edirne halkı siyasette kimin en çok kıvırttığını iyi bilir.

Edirne halkıda ,  kıvrak, kıvıran siyasetçilere hiçbir zaman prim vermeyecektir.

BU BİR REKLAMDIR

Saros da Ne Nerede Tanıtım Filmi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL