Pekcanlı, “Erdoğan’ın tehditlerine pabuç bırakmayacağız”

Pekcanlı, “Erdoğan’ın tehditlerine pabuç bırakmayacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı “Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tehditlerine pabuç bırakmayacağız, onun amacı  Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit ederek topluma korku salmaktır “ dedi Geçmişte FETÖ ile iştirak halinde kumpas davalarını tezgahlayan Erdoğan iktidarının FETÖ ile yolları bu gün ayrılmış görünse de aynı yöntemleri uygulamaya devam...

Haberin Tarihi: 15 Ağustos 2017 - Okunma Sayısı:303 defa okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı “Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tehditlerine pabuç bırakmayacağız, onun amacı  Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit ederek topluma korku salmaktır “ dedi

img-20170815-wa0004Geçmişte FETÖ ile iştirak halinde kumpas davalarını tezgahlayan Erdoğan iktidarının FETÖ ile yolları bu gün ayrılmış görünse de aynı yöntemleri uygulamaya devam ettikleri, yeni kumpas girişimleri içinde oldukları görülmektedir.

Ortada bir casusluk suçu yoktur. Anayasa mahkemesi de böyle söylemektedir. Buna rağmen Erdoğan’ın talimatıyla İstanbul milletvekilimiz Enis Berberoğlu haksız yere mahkum edilmiş ve tutuklanmıştır. Önce mahkeme başkanı ve heyet değiştirilmiş, mahkumiyet kararı verilmiş daha sonrada bu kararı inceleyecek üst mahkemenin başkanı değiştirilmiştir. Bütün bu uygulamalar kumpas davalarının tipik özelliğidir.

Kurgulanan kumpas üzerinden Enis Berberoğlu’nu rehin alan anlayış, şimdi de Genel Başkanımızı tehdit etmektedir. Amaç CHP Genel Başkanını tehdit ederek topluma korku salmaktır.

Erdoğan’ın tehditlerine boyun eğmeyeceğiz. Adalet, Özgürlük ve Demokrasi isteyen milyonların sesi ve umudu olan Kemal Kılıçdaroğlu’nu susturamayacaksınız. Türkiye’ye giydirmek istediğiniz deli gömleğini yırtıp atacağız. Baskıcı ve zorba rejiminizi tanımıyoruz, tanımayacağız. Mazlumların sesi olmaya devam edeceğiz.

 

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı