Güncel Okuma Sayısı: 29

Pekcanlı, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü Kutladı

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı 10 Ocak Gazeteciler gününü kutladı.Pekcanlı yaptığı açıklamada “10 Ocak 1961 tarihinde 212 sayılı kanun ile yürürlüğe girerek, basın mensuplarımızın haklarını düzenleyen ve “Çalışan Gazeteciler..

Pekcanlı, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü Kutladı

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı 10 Ocak Gazeteciler gününü kutladı.Pekcanlı yaptığı açıklamada “10 Ocak 1961 tarihinde 212 sayılı kanun ile yürürlüğe girerek, basın mensuplarımızın haklarını düzenleyen ve “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kabul edilen bu özel günde tüm basın mensubu emekçilerinin gününü kutluyorum.

Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri de bağımsız basındır. Günümüzde her ne kadar bağımsızlıklardan söz edemezken yine de görevini tarafsız,özgür,ilkeli ve basın ahlaklarına uyarak fedakarca gece gündüz, yaz kış demeden korkusuzca  insanlara haber ve bilgi akışını sağlayan,zor şartlarda emeğinin karşılığını alamadan fedakarca çalışan görevinin halkı bilinçlendirmek olduğunu bilen ve bu uğurda mücadele eden ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran tüm çalışan emek veren gazetecilerimizi tekrar kutluyor, başarılar diliyorum”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL