Güncel Siyaset

Pekcanlı’dan Anneler Günü açıklaması

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı. Pekcanlı’nın açıklaması şöyle; CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı  “Anne sığınacak kapıdır, anne yıkılmaz yapıdır annelerimizi ağlatmadan..

Pekcanlı’dan Anneler Günü açıklaması

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

Pekcanlı’nın açıklaması şöyle;

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı  “Anne sığınacak kapıdır, anne yıkılmaz yapıdır annelerimizi ağlatmadan yaşatabileceğimiz  bir dünyanın olması dileğimle tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü kutluyorum “dedi

Pekcanlı her yıl Mayısın ikinci Pazar günü kutlanan anneler günü nedeni ile yaptığı açıklamada “ Hayata gözümüzü açtığımız andan itibaren ; sevgi dolu yüzü, merhameti, ve eşsiz şefkati ile karşılaştığımız annelerimizin bu anlamlı gününü kutluyorum. Ülkemizde 1955 yılından itibaren kutlanan anneler günü  bu yıl 8 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde annemizi saygıyla anarken , vatanı için toprağa düşmüş evlatlarımızın annelerinin gazilerimizin annelerinin, karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi olan bütün annelerimizin, anne adaylarımızın anneler gününü kutluyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL