Belediyeler Bölgeden

Pınarhisar’a Düğün Salonu ve Sosyal Tesis

Haber-Kamera; İlkay Özel/KIRKLARELİ- Pınarhisar Belediyesi Yazlık Düğün Salonu ve Çok Amaçlı Sosyal Tesis çalışmaları hızla devam ediyor. Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay yaptığı açıklamada tesisin on gün sonra hizmet vermeye..

Haber-Kamera; İlkay Özel/KIRKLARELİ-

Pınarhisar Belediyesi Yazlık Düğün Salonu ve Çok Amaçlı Sosyal Tesis çalışmaları hızla devam ediyor.

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay yaptığı açıklamada tesisin on gün sonra hizmet vermeye başlayacağını belirterek ilk düğün organizasyonunun ise 21 Mayıs tarihinde gerçekleştirileceğinin müjdesini verdi.

Tesisin hem yazlık kışlık düğün salonu hem de çok amaçlı sosyal tesis olarak inşa edildiğini de aktaran Başkan Talay; 400 kişilik kapasitesi ile yazlık ve kışlık olarak tasarlanan tesisin 700 m2 çim alan, 400 m2 oturma alanı,80m2 pist ve 100m2 oyun alanı ve 5 adet t.cari alandan oluştuğunu söyledi.
Başkan Talay açıklamasında; ‘ tesisimiz yanlızca düğün salonu olarak değil çok amaçlı olarak kullanım için planlandı. konferanslar, kongreler, toplantılar gibi birçok konuda hizmet vermesini planladık. tesisimiz 21 Mayıs günü gerçekleşecek bir düğün ile faaliyet vermeye başlayacak. Pınarhisarımıza hayırlı olsun.’ ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL