Polisten Horoz Dövüşü Operasyonu

kesanpostasi
Okuma Sayısı:1344

02 Şubat 2020 Pazar günü saat:13.10 sıralarında Yeni Mescit Mahallesi Koru Sokak üzerinde bulunan kıraathanede bahis amaçlı horoz dövüştürüldüğü bilgisi alınması akabinde bilinen yere intikal edilmiş yapılan incelemelerde kıraathane içersinde bir ring oluşturulduğu iki horozun ring içerisinde olduğu görülmüş ayrıca kıraathane içerisinde 16 bölümden oluşan bir dolabın olduğu bölümlerin içerisinde horozların olduğu tespit edildi.

Ayrıca kıraathane içerisinde bir adet terazi, makas ve flaster yara bandı olduğu görülmüş ve muhafaza altına alınmıştır.

Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda kıraathane sahibi hakkında “Kumar oynanması için yer ve imkan sağlama” suçundan adli tahkikata başlanılmış kıraathane içerisinde bulunan 16 horoz Keşan Belediyesi Veteriner Hizmetleri müdürlüğüne teslim edildi.

Horoz sahipleri hakkında gerekli işlemlerin yapılması için Edirne Milli Parklar Müdürlüğüne bilgi verilmiş olup 03.02.2020 günü gerekli işlemlerin yapılacağı bilgisi alınmış olup,kıraathane sahibi Y. D. ifadesi akabinde serbest bırakılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI I. YARIYILINDA EĞİTİMİN DURUMU

   Eğitim Sen Keşan Temsilciliği tarafından 2019/2020 Eğitim […]