HESABIM
Üye Ol

Polisten Kaçmaya Çalıştı Kurtulamadı…

Polisten Kaçmaya Çalıştı Kurtulamadı…

14 Mart 2019 Perşembe  günü saat 14:20 sıralarında Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipYeni Mescit Mahallesi Kanarya Sokak üzerinde devriye görevini ifa ederken durumundan şüphelendikleri bir şahsı durdurmak üzere iken şahsın kaçması üzerine kovalamaca sonucunda, şahıs Şamdan Sokak üzerinde yakalanmış ve kendi beyanına göre isminin U. D. olduğunu ifade ve kimliğinin yanında olmadığını söyledi ....

Haberin Tarihi: 14 Mart 2019 - Okunma Sayısı:432 defa okundu.

14 Mart 2019 Perşembe  günü saat 14:20 sıralarında Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipYeni Mescit Mahallesi Kanarya Sokak üzerinde devriye görevini ifa ederken durumundan şüphelendikleri bir şahsı durdurmak üzere iken şahsın kaçması üzerine kovalamaca sonucunda, şahıs Şamdan Sokak üzerinde yakalanmış ve kendi beyanına göre isminin U. D. olduğunu ifade ve kimliğinin yanında olmadığını söyledi . Şahıs incelenmek üzere Polis Merkezi Amirliğine getirildiğinde şahsın isminin V. K. olduğu tespit edildi.

Şahsın yapılan UYAP sorgusunda;
Keşan 1. Asliye ceza mahkemesince “Kitlenmek Suretiyle Muhafaza Altına Alınan Eşya Hakkında Hırsızlık” ,

İstanbul Anadolu 7. Sulh Ceza Hakimliğince “Suç Uydurma”,

İstanbul Anadolu 2. Çocuk Mahkemesince “Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması” ,

Keşan İlamat ve İnfaz Bürosunca “Kamu Kurum ve Kuruluşundaki Eşya Hakkında Hırsızlık” ,

Malkara İlamat ve İnfaz Bürosunca “Kullanımları Gereği Açıkta Bırakılmış Eşya Hakkında Hırsızlık” suçlarından aranması olduğu ve 6 yıl 15 ay hapis cezası bulunan şahıs gerekli iş ve işlemleri için önce Keşan Cumhuriyet Başsavcılığına, Buradaki işlemlerinin ardından tutuklanarak Edirne Ceza İnfaz Kurumuna sevk edildi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı