Spor

Poyraz,”Amacımız iyi insan ve iyi sporcu”

Keşan’ın en yeni kulübü olan ve TFF tarafından tescillenen Keşan Gençlerbirliği Spor Kulübü, futbol kurslarına başladı. Antrenör Orçun Poyraz, hedeflerinin iyi insan ve iyi futbolcu yetiştirmek olduğunu belirterek “Emeklerimizi ve..

Keşan’ın en yeni kulübü olan ve TFF tarafından tescillenen Keşan Gençlerbirliği Spor Kulübü, futbol kurslarına başladı.

Antrenör Orçun Poyraz, hedeflerinin iyi insan ve iyi futbolcu yetiştirmek olduğunu belirterek “Emeklerimizi ve ismimizi kulübümüz aracılığı ile en güzel şekilde temsil edeceğiz.” dedi.

Orçun Poyraz, 100’e yakın öğrenci ile çıktıkları yol hakkında açıklamada bulundu.

Poyraz şunları söyledi: “Futbolu çok seven 2010 ve 2016 doğumlu yaş aralığındaki öğrencilerimizle çalışıyoruz. Genç sporcuların yetiştirilmesi için, çocukların bedensel, zihinsel ve sosyal olarak gelişmelerini sağlamak hedefiyle hareket edeceğiz. Futbol altyapısında yenilikçi ve sürdürülebilir çalışmalar yaparak, Keşan spor camiasında faydalı olabilmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Kısa ve uzun vadede çocuklarımız için çok güzel hedeflerimiz bulunmakta. Keşan ve Kulubümüzün oluşumunda bizlere destek olan velilerimiz, yerel yönetimler ve sponsorlarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.”

“HEDEFİMİZ İYİ İNSAN VE İYİ SPORCU YETİŞTİRMEK”

Kulübün ilk kez bu hafta Kuşadası’nda gerçekleşecek olan Sömestr Cup futbol turnuvasında sahaya adım atacağını kaydeden Poyraz“Keşan’ımızı en iyi şekilde temsil edeceğimize dair inancımız sonsuzdur. Bursaspor Keşan Futbol Okulu olarak bir yılı aşkın süredir devam eden eğitimlerimiz kulübümüzün açılması ile taçlanmıştır. Artık emeklerimizi ve ismimizi kulübümüz aracılığı ile en güzel şekilde temsil edeceğiz. Keşan ve bölgemizden iyi insanlar yetiştirip, altyapı sektöründe elimizden geleni yaparak çok iyi futbolcular yetiştirmek hedefindeyiz.” diye konuştu.

Keşan Postası’na  konuşan geleceğim yetenekleri küçük futbolcular ise futbolu çok sevdiklerini ve antrenman günlerini iple çektiklerini söyleyerek; hayal ve hedeflerini dile getirdiler.

http://www.heryerdemlak.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL