TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 180.303
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.103
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 134
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.108
Güncel Okuma Sayısı: 402

RAHİM DURAN “SAĞLIKÇILARIN HAKKINI ÖDEYEMEYİZ.”

Diyanet Emekli Vaizi Rahim Duran yaptığı yazılı bir açıklama ile Koronavirüs pandemi sürecinde büğyük emekı ve uğraş veren sağlık emekçilerine teşekkür etti. Açıklama şöyle; Neredeyse bütün Dünyayı kasıp kavuran Corana..

RAHİM DURAN “SAĞLIKÇILARIN HAKKINI ÖDEYEMEYİZ.”

Diyanet Emekli Vaizi Rahim Duran yaptığı yazılı bir açıklama ile Koronavirüs pandemi sürecinde büğyük emekı ve uğraş veren sağlık emekçilerine teşekkür etti.

Açıklama şöyle;

Neredeyse bütün Dünyayı kasıp kavuran Corana Virüsten insanlığı kurtarmak için cansiparane mücadele eden bütün sağlıkçıları tebrik ediyorum.

Güzel Ülkemiz Türkiyeye de, Sağlıkçıların adeta zamanla yarışırcasına Coronaya yakalanmış hastaları tekrar sağlıklarına döndürmek için yaptıkları fedakarlık asla unutulmaz. Onlar, günler, haftalar, aylarca sevdiklerinden ayrı kalıp Hastahane şifa bekleyen hastaları için mücadele ettiler.

İyileşip sağlığına kavuşan her corona hastasının iyileştiğine sevindikleri gibi, ağır Corana hastalığından kurtulmayıp ölenler için onlar da çok üzüldüler. Konyalı Şair Ali Ulvi Kurucu, İnsanlığı kurtarmaya candan çalışanlar, Rabbim takacaktır onlara Cennette nişanlar. Peygamberimiz Hz. Muhammed Aleyhisselam, Sizin, en hayırlı olanlarınız, insanlara en çok faydalı olanlarınızdır.

Buyururlar.. Covit 19 Salgınında Coranadan vefat eden tüm Sağlıkçılarımızı Doktorunundan Hemşiresine, hepsine Yüce Allahtan gani gani rahmetler diliyorum. Şu anda Coronadan dolayı Hastahanerde Yoğun Bakım Tedavisi gören tüm Sağlıkçılarımıza, Corona Hastası diğer vatandaşlarımızla beraber Yüce Allahtan acil şifalar dilerim.

Peygamberimiz Hz. Muhammed Aleyhisselam buyururlar. Aza teşekkür etmeyen çoğa da teşekkür etmez. İnsanlara teşekkür etmeyen Allaha da teşekkür etmez. Aza teşekkür eden çoğa da teşekkür eder, insanlara teşekkür eden Allaha da teşekkür eder.

Tüm sağlıkçılarımıza insanlığı kurtarma sonsuz gayretlerinden dolayı binlerce teşekkür.

 

İLANIN DETAYI İÇİN FOTOĞRAFINI ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL