HESABIM
Üye Ol

Ravza Esin Kara “Maşallah” ile Yükseliyor…

Ravza Esin Kara “Maşallah” ile Yükseliyor…

Net D Kanalında yayınlanan “Maşallah ” adlı klibi ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Ravza Esin Kara bir anda gündeme oturdu. Oldukça kaliteli ve güzel şarkıyla gündeme oturan şarkıcı bir süre önce gittiği Azerbaycan’da müzik listelerinin ilk sıralarında yerini aldı.   Burada keyifli bir kaç gün geçiren Kara, sahne almak için gittiği Bakü de...

Haberin Tarihi: 2 Ekim 2018 - Okunma Sayısı:1253 defa okundu.

Net D Kanalında yayınlanan “Maşallah ” adlı klibi ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Ravza Esin Kara bir anda gündeme oturdu. Oldukça kaliteli ve güzel şarkıyla gündeme oturan şarkıcı bir süre önce gittiği Azerbaycan’da müzik listelerinin ilk sıralarında yerini aldı.

 

Burada keyifli bir kaç gün geçiren Kara, sahne almak için gittiği Bakü de de gezmek için kendine bol bol vakit ayırdı. Menajeri Aysel Nazım  ekibi ve organizatörleri ile tabiri caizse Bakü’nün altını üstüne getiren Kara bu anları ölümsüzleştirdi.

Sahne öncesi sorulan soruları yanıtlayan Ravza Esin Kara, sahne sonrasında da birlikte sahne aldığı Azeri şarkıcı Brilliant Dadashova ile bol bol sohbet etti. Kara’nın Bakü’ye geldiğini öğrenen hayranları kendisinin kaldığı hotele gelerek, kendisiyle sohbet edip bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kara, kendisine ilgi gösteren hayranlarına teşekkür ederek, “hayranlarım ile birlikte olmak ve onlarla sohbet etmekten büyük mutluluk duydum.” dedi.

Hayranları da mütevazi sanatçı Kara’ya teşekkür ederek, “Biz böyle mütevazi ve sıcakkanlı bir sanatçı görmedik. Bizleri sıcakkanlı bir şekilde karşıladı. “şeklinde konuştular.

Seksi şarkıcı Kara, ayrıca Azeri kanalları Space TV, Bakü ATV, Bakü Hazar TV’ye de röportaj verdi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı