Güncel Manşet Siyaset

Recep Gürkan, durmak bilmiyor

Recep Gürkan, durmak bilmiyor

CHP EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RECEP GÜRKAN DURMAK NEDİR BİLMİYOR.

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, çalışmalarımız planladığımız doğrultuda hızla devam ediyor. Amacımız Edirne’yi daha güzel, daha zengin ve yaşanabilir bir şehir yapmaktır dedi.

12 03 2014 CUMHURİYET PARKI1 12 03 2014 hal 2

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN önceki gün sabahtan Toptancı Halini ziyaret etti. Toptancı Hal esnafını bir bir dinleyen Recep GÜRKAN, çağdaş insanların yaşadığı şehir Edirne’ye mevcut Toptancı Halinin yakışmadığını ifade etti. Burada gerekli düzenlemeleri yapacaklarını hatta Edirne’nin ihtiyaçlarına cevap verecek modern bir Toptancı Halini Edirne’ye kazandırmak için gerekli çalışmaları başlatacaklarını ifade etti.

Edirne bizim için hiçbir zaman iş olmamıştır.

12 03 2014 mercan 12 03 2014 sarachane 4

Modavizyon fabrikasını, ardından Doğuş Otomotivi ziyaret ederek işçilerle birlikte olan Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, işçinin, emekçinin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz dedi. Edirne’ye yatırım yapacak herkese destek olmaya hazır olduklarını belirten Gürkan, işverenlerin işgücü talebi doğrultusunda açacağımız Meslek Edindirme Kursları ile iş imkânlarını Edirneli hemşerilerimize sunacağız dedi.

Milliyet Gazetesine röportaj verdikten sonra, Edirne ilindeki Dershaneleri de ziyaret eden Recep GÜRKAN, Bilgi Dershanesi, Fen Bilimleri Dershanesi, Final Dershanesi ve Trakya Boyut Dershanesinde öğretmen ve öğrencilerle görüştü. Eğitim camiasının içerisinden gelen bir öğretmen, eğitim yöneticisi ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde Milli Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu üyeliği yapmış bir kişi olarak bu sektörde yaşanan sorunları gayet iyi biliyorum. Bu bağlamda sizlere her zaman olduğu gibi destek olmaya devam edeceğim. Sevgili öğrencilerimize ve değerli öğretmenlerimize başarılar diliyorum dedi.

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, Cumhuriyet parkında hemşerileri ile birlikte oldu. Burada Edirnelilere seslenen Recep GÜRKAN projelerini paylaştı.

Daha sonra Kent Konseyi Kadın meclisini ziyaret etti.

Edirne’yi hep birlikte yöneteceğimizi söyledik. Ve yapacağız.

Edirne’ye hizmet için çalmadık kapı bırakmayacağız. Hep Birlikte başaracağız.
Demokratik, Şeffaf, Katılımcı, Hesap verebilir bir yönetim anlayışını Edirne ile buluşturacağız dedi.

EDİRNE BİR İLK DAHA GÖRECEK. 500.000 TL ÖDENEK AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE EŞİT DAĞITILACAK.

Edirne Amatör Spor Kulüpleri Başkanları ile birlikte olan Recep GÜRKAN, Edirne Belediyesi Bütçesinden Amatör Spor Kulüplerine ayrılan 500.000–TL ödeneğin, tüm spor kulüplerine eşit olarak dağıtılacağını ifade etti.

Günün son çalışmasını Saraçhane Mahalle Sakinleriyle buluşarak geçiren Edirne Milletvekili Recep GÜRKAN, coşkulu ve istekli karşılamalarından ve sorumluluk taşıyan birer vatandaş olarak Edirne’nin geleceğine sahip çıkmalarından dolayı Saraçhane sakinlerine teşekkür etti. Mahalle sakinleriyle sohbet havasında başlayan buluşma Recep GÜRKAN’ın projelerini, Edirne için yapacaklarını paylaştığı güzel bir çalışma oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL