Güncel Manşet Siyaset

Recep Gürkan ve CHP İlçe Yönetimi’nden Özcan’a ziyaret

Recep Gürkan ve CHP İlçe Yönetimi’nden Özcan’a ziyaret

                            

CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan ile CHP Keşan İlçe Yönetimi 19 Eylül 2012 Çarşamba günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.          

Gürkan ve beraberinde CHP Keşan İlçe Başkanı Ufuk Kanışkan, yönetim kurulu üyeleri, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Nusret Uybaş,  İl Genel Meclis Üyesi Sebahattin Karaman, Belediye Encümen Üyeleri Zeynep Gürel, Alemdar Özbay ile CHP Keşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömür Çakıcı saat 16.00 sıralarında Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette başka bir toplantı için gelmiş bulunan Beyendik Belediye Başkanı Nuran Uslu’da hazır bulundu.

 

 Özcan, Keşan Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek, GÜNEKAB ve Biyolojik Arıtma Ana Kolektör ihalesinin yapıldığını ve bu iki önemli projenin temelini Eylül ayı ortaları gibi atmayı düşündüklerini ama bu temel atmalarının Ekim ayına sarkacağını belirterek, “Bu iki projede Keşan için önemli projeler. Bu projelerin gerçekleşmesi halinde Keşan’ın iki önemli sorununu çözeceğiz. Bunun dışında yine Keşan için çok önemli olan Pazaryeri Projemizin ihalesini de 31 Ekim’de yapacağız” dedi.

               Gürkan’da, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ın çalışmaları nedeniyle kendisini tebrik ederek, “Başkanımız ilçe yönetimimizle birlikte uyum halinde başarılı çalışmalarını sürdürüyor. Başkanımızı başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. 2013 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde CHP olarak yerelde iktidarımızı sürdürmek istiyoruz. Yerel yönetimlerdeki başarımızın ardından CHP olarak iktidarı ve AKP iktidarına son vermek istiyoruz” şeklinde konuştu.

               Özcan, Gürkan,Kanışkan, Uybaş, Karaman ile Çakıcı ve parti yöneticilerine ziyaret nedeniyle teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL