Güncel Siyaset

Recep Pekcan’dan 23 Nisan kutlaması

CHP Keşan İlçe Yönetimi adına bir açıklama yapan CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Pekcan’ın açıklaması şöyle; 23 Nisan, Türkiye milli tarihinin..

Recep Pekcan’dan 23 Nisan kutlaması

CHP Keşan İlçe Yönetimi adına bir açıklama yapan CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Pekcan’ın açıklaması şöyle;

23 Nisan, Türkiye milli tarihinin başlangıcı ve yeni bir dönüm noktasıdır. Bütün bir düşmanlık dünyasına karşı ayağa kalkan Türkiye halkının, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni meydana getirmek hususunda gösterdiği harikayı ifade eder.” demiş Ulu Önderimiz, çok da güzel özetlemiş bugünün önemini…
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bağımsızlığı temsil ettiği kadar, o bağımsızlığın kimlere emanet edildiğini de işaret eder. İnanıyoruz ki çocuklarımız, demokrasi ile taçlandıracağımız güzel Cumhuriyetimizi, çağdaş uygarlıkların da ötesine taşıyacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm çocuklarımızın ve milletimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. Yaşasın Millet Egemenliği, yaşasın demokrasi, yaşasın Cumhuriyet!

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL