Güncel Okuma Sayısı: 471

Rektör Tabakoğlu’na ziyaret

Edirne Hasan Sezai Teknik İlim ve İrfan Vakfı, Edirne Fatih Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği, Edirne Şehbal Eğitim ve Gençlik Kulübü Derneği üyeleri ile bu derneklerin onursal başkanı..

Rektör Tabakoğlu’na ziyaret

Edirne Hasan Sezai Teknik İlim ve İrfan Vakfı, Edirne Fatih Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği, Edirne Şehbal Eğitim ve Gençlik Kulübü Derneği üyeleri ile bu derneklerin onursal başkanı Ahmet Doğan, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Edirne Hasan Sezai Teknik İlim ve İrfan Vakfı, Edirne Fatih Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği, Edirne Şehbal Eğitim ve Gençlik Kulübü Derneği üyeleri ile bu derneklerin onursal başkanı Ahmet Doğan, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. ( Trakya Üniversitesi – Anadolu Ajansı )

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Rektör Tabakoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Doğan’a teşekkür etti.,

Doğan da Trakya Üniversitesi’nin başarılı çalışmalar yürüttüğünü belirterek, Tabakoğlu’na rektörlüğünün ikinci döneminde başarı diledi. (AA)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL