Rıfat Hisarcıklıoğlu, Keşan’da Vergi Rekortmenleri Ödül Törenine Katıldı.

Rıfat Hisarcıklıoğlu, Keşan’da Vergi Rekortmenleri Ödül Törenine Katıldı.

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Genel Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, 10 Eylül 2017 Pazar günü akşamı Keşan’da düzenlenen Keşan, İpsala ve Enez Vergi Rekortmenleri Ödül Törenine katılmak üzere Keşan’a geldi.   Saat 20.00’de Şapçı Ağadayı Hotel de başlayan programa Edirne Vali Yardımcısı Levent Elmacıoğlu, CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Keşan Kaymakam Vekili Uzunköprü Kaymakamı Kemal...

Haberin Tarihi: 12 Eylül 2017 - Okunma Sayısı:374 defa okundu.

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Genel Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, 10 Eylül 2017 Pazar günü akşamı Keşan’da düzenlenen Keşan, İpsala ve Enez Vergi Rekortmenleri Ödül Törenine katılmak üzere Keşan’a geldi.

dsc_0430 dsc_0424

dsc_0383 dsc_0380

Saat 20.00’de Şapçı Ağadayı Hotel de başlayan programa Edirne Vali Yardımcısı Levent Elmacıoğlu, CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Keşan Kaymakam Vekili Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız, Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz,  İpsala Kaymakamı Ali Uysal, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Yusuf Yörük, İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli, MHP Keşan İlçe Başkanı Erkan Gege, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri,  Esnaf Odaları Temsilcileri, STK temsilcileri mahalle muhtarları ve dereceye giren işadamları ve firma temsilcileri katıldılar.

dsc_0500 dsc_0479

dsc_0453 dsc_0471

dsc_0446 dsc_0513

Konuşmaların ardından protokol tarafından dereceye giren vergi rekortmenlerine ödülleri takdim edildi.

dsc_0700 dsc_0646

dsc_0602 dsc_0674

dsc_0777 dsc_0652

Ödül töreninin ardından Hisarcıklıoğlu’na kendisine ait olan ve Keşanlı bir sanatçı tarafından yapılan Satır Et Başındaki bir portresi ile İpsala Çeltiğinin yazısının bulunduğu bir  forma ile İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin tarafından bir  kıspet hediye edildi.

Törende plaket alanlar şöyle:

KEŞAN

Keşan 2015 Vergilendirme Dönemi Yıllık Gelir Vergisi Rekortmenleri: 1-Tolga Mercan, 2-Erkan Danacı, 3-Gülcan Kale, 4-Mehmet Meriç, 5-İlker İlbazan, 6-Şevket Gürbüz, 7-İsmail Küçükyaman,8-Özcan Zümbül, 9-Mehmet Emin Meriç, 10-Sayim Yelmen, 11-Alptuğ Kekeç, 12-Hasan Barış, 13-Sebahattin Tekcan, 14-İsmail Yener, 15-Sadettin Özzade, 16-Davut Yergök, 17-Hurşit Yener, 18-Mustafa Anbarcı, 19-Suat Hayri Yener, 20-Üzeyir Küçükyaman.

Keşan – 2015 Vergilendirme Dönemi Yıllık Kurumlar Vergisi Rekortmenleri: 1-Evren Besicilik Sanayi Ve Tic.A.Ş., 2-Yörükoğulları Gıda Sanayi Ve Tic.A.Ş, 3-Mercan Satış Ve Servis Hizm.Tic.Ltd.Şti, 4-Özevren Yem Ve Gıda Sanayi Ticaret.Ltd.Şti, 5-Tekcan Tohumculuk Gıda Ve Tar.Ürünl.Ltd.Şti, 6-Saros Hazır Beton İnşaat Madencilik San.Tic.A.Ş, 7-Tarhan Yapı Malzemeleri Tic.Ltd.Şti, 8-Mercan Hızlı Tüketim Ürünleri Tic.Ltd.Şti, 9-Saros Sağlık Hizmetleri Tic.A.Ş., 10-Kale Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş, 11-Keçeciler Gıda Ve Meşrubat Ürünleri Tic.Ltd.Şti, 12-Karakaya Madencilik Nak.Tar.Zah.Tu.İn.Ltd.Şti, 13-Çelikdağ Mad.San.Tic Ltd Şti, 14-Garanti Gayrimenkulyat.Dan.Ve İnşa.Tic.San.Ltd.Şti, 15-Özkuzey Orman Ürün.Nak.İnş.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti, 16-Özer Hafriyat Nakliye İnş.Gıda Bilg.San.Tic.Ltd.Şti, 17-Yıldız Kiremit Tuğlave Asmolen San.A.Ş, 18-Özhancı Market İşle.Bak.Oto.Nak.İt.İhr.San.Tic.Ltd.Şti, 19-Ekunsan Gıda Maddeleri San.Ve Tic.Ltd.Şti, 20-Tan-Mer Pazarlama Ve Ticaret Ltd. Şti.

İPSALA

İpsala 2015 Vergilendirme Dönemi Yıllık Gelir Vergisi Rekortmenleri: 1-Temel Sezer, 2-Necmi Sezer, 3-Ferhat Sezer, 4-Ahmet Önalan, 5-Aykut Boz, 6-Mustafa Yağan, 7-Ali Yener, 8-Ali Ercan, 9-Batuhan BurakYurtçu, 10-Halil Ahmet Yıldırım

İpsala 2015 Vergilendirme Dönemi Yıllık Kurumlar Vergisi  Rekortmenleri: 1-Umat Gümrük Ve Turizm İşletmeleri A.Ş., 2-Soylu Tarım Ürünleriticaret Ltd.Şti, 3-Ak-Gir Tarım Ürünle.Tur.Gı.Pa.Ta.İtltd.Şti., 4-S.S.Yeni Karpuzlu Beldesi Sulama Koop., 5-Girginler Zahire Kömür Na.Ta.İn.M.Ltd.Şti., 6-Seç-Atlı Tarım Ürünleri Otomotiv Ltd.Şti., 7-Dubacı Tarım Ürünleri San.Ve Tic.Ltd.Şti., 8-S.S. 222 Sayılı İpsala Yağlı Toh.Tar.Satış.Koop., 9-Serhat Tarım Ürün. San.Ve Tic.Ltd.Şti., 10-Mutlu Akaryakıt Tar. Ürün.Tic.Ltd.Şti.

ENEZ

Enez – 2015 Vergilendirme Dönemi Yıllık Gelir Vergisi Rekortmenleri: 1-Mustafa Arabacı, 2-Erhan Arı, 3-Saadet Özdemir.

Enez – 2015 Vergilendirme Dönemi Yıllık Kurumlar Vergisi Rekortmenleri: 1-Sunar Turizm, Et Ürünleri Ve Zahire Tic.Ltd. Şti., 2-S.S. 851 Sayılı Enez Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi, 3 Uzun Ticaret İnşaat Malzemeleri San. Ve Tic.Ltd. Şti.

En Çok İhracat Yapan Firmalar: 1-Yörükoğulları Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, 2-Kale Madencilik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, 3-Arıkan Turizm Ticaret Otomotiv Limited Şirketi, 4-Tarhan Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi.

En Çok İstihdam Sağlayan Firmalar: 1-Özdemir Üç Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Keşan Şubesi, 2-Tyh Uluslararası Tekstil Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Keşan Şubesi, 3-Kale Madencilik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, 4-Şapçı Akaryakıt- Yer Karoları Ve Turizm İşletmeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, 5-Saros Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi.

Ödül töreni ile ilgili detaylı görüntüleri ve konuşmalarının tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı