Bölgeden

Rotary liderlerini yetiştirmeye devam ediyor

Rotary liderlerini yetiştirmeye devam ediyor

Haber –Fotoğraf : Gülseren Şenyüzlü/Eskişehir

159. RYLA Eskişehir’de 19-22 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirildi. Eskişehir Anadolu Rotary Kulübü ve Eskişehir Yunusemre Rotary Kulübünün ortaklaşa gerçekleştirdiği 159. RYLA’da18-24 yaş aralığında gençlerin katıldığı ve 4 gün süren etkinlikte, birbirinden değerleri 13 konuşmacının sunumları ile katılımcı gençlerin liderlik vasıfları geliştirildi.

Gala gecesinde konuşan Rotary Kulüpleri adına konuşan Eskişehir Anadolu Rotary Kulübü Başkanı M. Cem Alaybeyoğlu, “Geleceğimiz gençlerimizin hem kişisel hem de mesleki gelişimlerine bu 4 günde biraz da olsa katkı sağladıysak ne mutlu bizlere. Dallarında birbirinden değerli 13 konuşmacı bizleri kırmayarak gençlerimiz için kampımıza katıldılar ve sunumlar yaptılar, müteşekkiriz. Gençler, sizler güzel ülkemizin geleceklerisiniz. Sizlere güveniyoruz. Mesleklerinizde yüksek ahlakı ön planda tutarak, burada kurduğunuz bağları daha da artırarak, cesaretinize güvenerek güzel işler başaracağınıza inanıyorum, yolunuz açık olsun.

Bu güzel projenin gerçekleşmesinde Eskişehir Anadolu RK ve Eskişehir Yunusemre RK’lerine güvenerek görev veren, UR 2430. Bölge Guvernörü Emre ÖZTÜRK ve RYLA Komitesine, kulüplerin komite üyelerine ve tüm üyelerimize şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL