HESABIM
Üye Ol

Rotterdam da Naim Süleymanoğlu’nun Kitabı İçin İmza Günü Düzenlendi…

Rotterdam da Naim Süleymanoğlu’nun Kitabı İçin İmza Günü Düzenlendi…

Hollanda da arkadaşı Bülent Türker tarafından çıkarılan ve ismini Naim Süleymanoğlu’nun kızları  Sezin ve Esin Süleymanoğlu’nun verdiği, “Cep Herkülü  Naim Süleymanoğlu” nun  kitabının ilk imza gününde  okuyucuları ve  hayranları  salonu doldurdu. Rotterdam’da Hanımeli Restaurantta yapılan ve   imza gününe Rotterdam Feyenoord Belediye başkanı  Fatih Elbay,  İşadamı Vahittin Acıöz ve Behice Acıöz, Charlos Belediye Başkan Yardımcısı  Zeki...

Haberin Tarihi: 5 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:1382 defa okundu.

Hollanda da arkadaşı Bülent Türker tarafından çıkarılan ve ismini Naim Süleymanoğlu’nun kızları  Sezin ve Esin Süleymanoğlu’nun verdiği, “Cep Herkülü  Naim Süleymanoğlu” nun  kitabının ilk imza gününde  okuyucuları ve  hayranları  salonu doldurdu.

Rotterdam’da Hanımeli Restaurantta yapılan ve   imza gününe Rotterdam Feyenoord Belediye başkanı  Fatih Elbay,  İşadamı Vahittin Acıöz ve Behice Acıöz, Charlos Belediye Başkan Yardımcısı  Zeki Baran, Politikacı yazar Oktay Ünlü,  Diş Doktoru Ahmet Kaya ve Hülya Kaya, Julide Kaya, Atv Tv  Elif Tekmen ,Azra Tekmen ve Ayşe Yanar, Radyo Deniz TV Ozcan Ozbay, Eski Eyalet Milletvekili Bekir Cebeci ,Orhan Balta, İş adamı Yahya Aslan, Ümmühan Can, Gazeteci danışman Ergün Kula, Gazeteci Ali Okşak, Deventerden Aysel Açıkel ve Hatice Çıtak,Bankacı, Ercan Erdoğan,Oğretmen Havva Çınar ,İş  adamı Ali Koç,Sanatçı Sami bey iş  adamı eski Feyenoord belediye başkanı Seyit Yeyden  ve bir çok vatandaşlar salonu doldurdu.

Hülya Kaya yaptığı açıklamada “Ben gurur duydum .Naim için bir kitap çıkması ve mükemmel baskı ve  harika resimlerle Naim’i yeniden tanımak ve sevdirdiği için Bülent Türker’e  teşekkür ediyoruz. Türkiye’den konuklarımızda vardı onlarla birlikte geldik. Mutlu olduk. Böyle faaliyetleri destekliyoruz” dedi.

Yazar Bülent Türker de  “9 cu kitabım. Bu kitap bana huzur ve mutluluk verdi.Çünkü arkadaşım olması ve birçok şeyi paylaşmamız beni  eski günlere götürdü.5 yıl önce Naimle beraber karar verdiğimiz bu kitabı  onun isteği üzerine şimdipiyasaya çıkardım Bu kadar büyük ilgi beklemiyordum. Destek veren Ahmet Gürel ve tüm arkadaşlara  teşekkür ederim. Biliyorsunuz Aralık ayında da Kırklareli Vize de ve Rotterdam Hollanda da  fotoğraf sergisini açmıştım.  Ayrıca gelen okuyuculara Naim için yaptırdığım özel Magnetleri de hediye verdik  Ayrıca her gelen konuk büyük bir Atatürk posteri  ve tişörtler hediye ettik.  Çok mutluyum. İmza günlerimiz devam edecek. Mart ayında da Türkiye de kitabı  bastırmak ve okurlarla buluşturmak  istiyorum. Bu kitabında geliri ile Naim’in isteği üzerine Engelliler için kullanılacaktır. Nur içinde yatsın .Mekanı cennet olsun.”

 

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı