TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Dünya Okuma Sayısı: 906

ROTTERDAM’DAKİ TÜRK HUKUK BÜROSUNDAN SOKAK HAYVANLARINA DESTEK

Bülent Türker “Rotterdam’daki Türk Hukuk Bürosu Türk Milli Takımımızın imzalı formasını  alarak  yüzlerce  sokak hayvanlarına destek verdi. ” dedi. Rotterdam’ın yanı sıra Den Haag, Amsterdam, Utrhect ve Arnhem şehirlerinde de..

ROTTERDAM’DAKİ TÜRK HUKUK BÜROSUNDAN SOKAK HAYVANLARINA DESTEK
Bülent Türker “Rotterdam’daki Türk Hukuk Bürosu Türk Milli Takımımızın imzalı formasını  alarak  yüzlerce  sokak hayvanlarına destek verdi. ” dedi.
Rotterdam’ın yanı sıra Den Haag, Amsterdam, Utrhect ve Arnhem şehirlerinde de hizmet veren Türk Hukuk bürosu yaptığı  çalışmalar  ve
hizmetlerle gururumuz oldu.
Türk Hukuk Bürosu  olarak Av. Enes Etlik formayı teslim alırken yaptığı açıklamada “Bülent Türker in İYİLİK PEŞİNDE KOŞ   projesine bizde destek olmak istedik. Yüzlerce sokak hayvanına bu soğuk havalarda yaşama sevinci tattırdığımız için çok mutluyuz.  Hollanda’daki Türklere  her türlü Türkiye’deki  davalarında oraya gitmeden burada yardım  ediyor ve davalarına bakıyoruz. ” dedi.
İstanbul Barosu avukatlarından olan Av Enes Etlik tüm Hollanda’ya  hizmet vermekten gurur duyduklarını da belirtti.
Etlik ayrıca “Ethem Emre ile  ortak projeler yapmaktayız. HTTO  Derneğin de  Hukuk Müşavirliğini de yapmaktayım. Türkiye nin 81 ilinde  her türlü boşanma, miras ve davalara bakmaktayız. Artık Türkiye ye gitmenize gerek yok.Bizlere her an ulaşabilirsiniz veya ofislerimize gelebilirsiniz. Web adresimiz  www.turkhukuku.nl  ‘ den bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz ” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL