Siyaset

Saadet Partisi İpsala İlçesi Kongreye Hazırlanıyor

Saadet Partisi Edirne İl Teşkilat Başkanı Mehmet Akif İriş, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Saadet Partisi İpsala İlçe Teşkilatımızın 7. Olağan Kongresini 27 Kasım 2022 Pazar günü Saat: 14.00’te İpsala..

Saadet Partisi İpsala İlçesi Kongreye Hazırlanıyor

Saadet Partisi Edirne İl Teşkilat Başkanı Mehmet Akif İriş, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Saadet Partisi İpsala İlçe Teşkilatımızın 7. Olağan Kongresini 27 Kasım 2022 Pazar günü Saat: 14.00’te İpsala Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştireceğiz.” dedi.

Tüm hazırlıkların yapıldığını kaydeden İriş, “Yarım asrı aşkın bir zamandır ‘Milli Görüş’ çizgisinde siyaset yapan beşinci partimiz Saadet Partimizin Edirne İpsala İlçe Teşkilatının 7. Olağan Kongresine hazırlanıyoruz. Genel İdare Kurulu Üyemiz Mustafa İriş ve İl Başkanımız Av. Sinan Tekin de kongreye iştirak edecekler.” açıklamasını yaptı.

Bu kongrede Saadet Partisi İpsala İlçe Teşkilatı yönetiminin yeni katılımlarla daha güçlü hale geleceğine de vurgu yapan İl Teşkilat Başkanı İriş, “İpsala İlçe Teşkilatımızda tecrübeli ve güçlü bir kadro oluşturduk. Güzel, iyi ve faydalı hizmetler olacağına inanıyoruz. İpsala’ya hayırlı olsun!” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL