Saadet Partisi Keşan İlçe Teşkilatı’ndan Kudüs Mitingi’ne davet

kesanpostasi

Saadet Partisi Keşan İlçe Teşkilatı Tanıtma Başkanı Zafer Yetim bir basın toplantısı düzenleyerek, 9 Şubat 2020 Pazar günü İstambul Yenikapı’da partileri tarafından düzenlenecek Kudüs Mitingi ile ilgili bir açıklama yaptı.

Açıklama şöyle;

Değerli basın mensupları arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. Saadet Partisi Keşan İlçe Tşkilatı Tanıtma Başkanlığı olarak, 9 Şubat 2020 Pazar günü saat 14:00 te İstanbul Yenikapı meydanında yapılacak olan büyük Kudüs mitingine tüm Keşan halkını davet ediyoruz.

Filistin’e dair kurgulanan hain planlara karşı bir duruş sergilemek, İslam yöneticilerini bu planın bertaraf edilmesine yönelik somut adımlar atmaya sevk etmek başta Filistin olmak üzere, doğu Türkistan, Keşmir, Arakan gibi birçok mazlum coğrafyadaki mağdurlara umut, heyecan ve cesaret vermek için İstanbul yeni kapı meydanında büyük Kudüs mitingi düzenliyoruz, bu önemli ve tarihi mitingimize tüm Keşan halkımızı davet ediyoruz.

Siyonizme adanmış topraklar için (Fırat tan Nil nehrine kadar olan topraklar) Thedor Herzl liderliğinde yahudilerin ileri gelenleri 1897 yılında İsviçre’nin Basel şehrinde 1.Siyonist kongreyi toplamış ve İsrail’in kurulması için gerekli plan ve çalışmaları başlatmıştı ve 2. Siyonist kongre ve büyük İsrail kurulması içinde yüzyıl sonrası hedef konulmuştu.

Fakat siyonistlerin hesap etmediği bir şey vardı. Milli görüş ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan, yüzyıl sonra İsviçre’nin Basel kentindeki tarihi aynı salonda İslam Birliği konferansı adıyla bir uluslararası toplantı düzenleyip siyonistlerin oyunlarını boşa çıkarmıştı.

Siyonistler Türklerin savaşarak yıkılamayacağını çok iyi biliyorlar ve iyi bilirler ki Türkiye Cumhuriyeti halkı birlik olursa tek yumruk olursa önüne geçemeyecekler. Siyonistlerin tek bir gayesi var önce büyük İsrail devletini kurmak sonrasında tüm dünyaya hükmetmek. Para ile satın almak istedikleri Kudüs alkışlarla onlara bırakılacak değil elbet.

Unutulmamalıdır ki Bunların amaçları büyük İsrail devletini kurmak 1. Dünya Savaşında milyonlarca şehit kanıyla sulanmış vatan toprağını kapsamaktadır. Bugün Kudüs yarın bizim topraklarımız!

İşte bu yüzden siyonist yılanların başını şimdiden ezmek için tüm Keşan halkını ve tüm Türkiye yi önce kudüse sonra kendi topraklarımıza sahip çıkmak için büyük Kudüs mitingine önemle davet ediyoruz.”

 

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Mobil Trafik Eğitim Tırı 10-11 Şubat'ta Keşan'a gelecek

İçişleri Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı İşbirliğinde Mobil […]