Siyaset

Saadet Partisi’nden 10 Temmuz “Dünya Hukuk Günü” mesajı!

HABER MERKEZİ- Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, 10 Temmuz “Dünya Hukuk Günü” münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Günümüz Dünyasında Hukukun, sadece bireyler için değil; toplumlar, ülkeler ve dünya..

Saadet Partisi’nden 10 Temmuz “Dünya Hukuk Günü” mesajı!

HABER MERKEZİ- Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, 10 Temmuz “Dünya Hukuk Günü” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Günümüz Dünyasında Hukukun, sadece bireyler için değil; toplumlar, ülkeler ve dünya için her zamankinden daha çok önem arz etmekte olduğuna vurgu yapan Av. Sinan Tekin, “Her şeyden önce insanlık, barışa hukukun katkısını sağlayabilmek için çifte standartlarından arındırılmalıdır. Barışın en büyük güvencesi olan hukukun üstünlüğünün benimsendiği, herkese eşit olarak uygulandığı bir dünya oluşturularak huzur ve barış içinde yaşama sağlanmalıdır. Şunu bilelim ki, bir toplumda Adalet, Hak ve Hukuk ne kadar varsa Huzur, Refah ve Saadet de o kadar olur” açıklamasını yaptı.

“Bizim kültürümüzde Mümin, uzlaşıp kaynaşan insandır”  diyen Av. Sinan Tekin,Tüm dünyada gücün hukuku değil,  hukukun üstünlüğü ve bağımsızlığını sağlamak için mücadele eden tüm hukuk insanlarımızın ‘10Temmuz Dünya Hukuk Gününü’ kutlar, çalışma hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL