TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.553
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.192
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 228
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.302
Kültür Sanat

Sabriye Cemboluk Uzunköprü’den sonra Enez’de de okurlarıyla buluştu

Sonay CAN- Trakya’nın baş tacı ve gururu, yazar Sabriye Cemboluk, 30 Ağustos Zafer Bayram ı etkinlikleri kapsamında geldiği Türkiye’de, Uzunköprü’den sonra Enez’de de imza günü düzenledi. Ceren Kitapevi tarafından Enez’in..

Sabriye Cemboluk Uzunköprü’den sonra Enez’de de okurlarıyla buluştu

Sonay CAN-

Trakya’nın baş tacı ve gururu, yazar Sabriye Cemboluk, 30 Ağustos Zafer Bayram ı etkinlikleri kapsamında geldiği Türkiye’de, Uzunköprü’den sonra Enez’de de imza günü düzenledi.

Ceren Kitapevi tarafından Enez’in Altınkum Sahili’nde gerçekleştirilen ve saat 20.00 sıralarında Ceren Kitap Cafe’de başlayan etkinlikte, Cemboluk, uzun süre ayrı kaldığı Türkiyeli okurlarıyla hasret giderdi. İmza gününe Sabriye Cemboluk’un Eşi Erşen Cemboluk ile Ceren Kitapevi Sahibi Şeref Kurtiş ve Ceren Kitapevi  yetkilileri katıldı.

Almanya’da yaşayan yazar son romanı Edirne Kırmızısı için gerçekleştirilen İmza gününde, 30 Ağustos’un önemine dikkat çekerek, Atatürk ve silah arkadaşlarına duyduğu minnet ve saygıyı dile getiren Sabriye Cemboluk daha sonra yeni  çalışmasının da yolda olduğunu vurguladı.

Sabriye Cemboluk’un, Edirne’nin ve ülkemizin değerli yazarlarından olduğunun altını çizen Ceren Kitapevi  ve Ceren Kitap Cafe Sahibi Şeref Kurtiş de Kendisini ülkemizde ve Edirne’de görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Kurtiş, Cemboluk’un yeni çalışmalara başladığını ve konuyla ilgili açıklamaların yakın bir gelecekte duyurulacağını sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL