HESABIM
Üye Ol

Sadettin Baygül, Keşanspor 1959 Kulüp Başkanlığı’ndan İstifa Etti…

Sadettin Baygül, Keşanspor 1959 Kulüp Başkanlığı’ndan İstifa Etti…

Edirne Süper Amatör Lig takımlarından Keşanspor 1959 Kulübü Başkanı Saadettin Baygül, Keşanspor 1959 Kulüp Başkanlığı’ndan ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti. Keşanspor 1959 Kulübü Başkanlığı’na yazılı istifasını veren Saadettin Baygül, istifa dilekçesinde; “Görmüş olduğum lüzum üzerine kulüp başkanlığından ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum.” dedi. Baygül’ün istifasının ardından Yönetim Kurulu’nun nasıl bir yol izleyeceği, Kulüp Başkanlığı’na kimin getirileceği veya...

Haberin Tarihi: 6 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:779 defa okundu.

Edirne Süper Amatör Lig takımlarından Keşanspor 1959 Kulübü Başkanı Saadettin Baygül, Keşanspor 1959 Kulüp Başkanlığı’ndan ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.

Keşanspor 1959 Kulübü Başkanlığı’na yazılı istifasını veren Saadettin Baygül, istifa dilekçesinde; “Görmüş olduğum lüzum üzerine kulüp başkanlığından ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum.” dedi.

Baygül’ün istifasının ardından Yönetim Kurulu’nun nasıl bir yol izleyeceği, Kulüp Başkanlığı’na kimin getirileceği veya kongre kararı alınıp alınmayacağı merakla bekleniyor.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı