Safir&Mahzen Cafe-Bar, ünlü grup ve solistlere ev sahipliği yapacak

kesanpostasi

 

safir

Keşan’da faaliyet gösteren Safir&Mahzen Cafe-Bar, birbirinden ünlü gruplar ve solistleri ağırlayacak.

Safir&Mahzen Cafe-Bar, açılışının 1’inci yıldönümü olması nedeniyle 22 Şubat’ta Kurtalan Ekspres, 7 Mart’ta Aydilge, 22 Mart’ta İstanbul Arabesque Project, 4 Nisan’da Bertuğ Cemil‘e ev sahipliği yapacak. Cafe-Bar İşletmecisi Aykut İşçen, Safir&Mahzen’in Keşan’da fark yaratmak adına açılan bir mekan olduğunu belirterek, “Biz, haftanın 7 gecesi canlı müzik yapıyoruz. Kendimde müzisyen olduğum için müzik yanı ağır basan bir mekanız. Bizde bu amaçla bu grup ve solistleri Keşan’a getirmek istedik. Keşan’da böyle bir potansiyelin olduğunu düşünüyorum. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil. Bunu sunduğumuz hizmetten ve bilet fiyatlarından da anlayacak. Keşan’da maalesef müzik konusunda kısır bir döngü yaşanıyor. Canlı müzik tercihi olarak çok fazla alternatif yok. Yapan mekanlarda belirli çizgideler. Biz bunu tamamen ortadan kaldırmaya, insanların istediği müziği canlı olarak dinlemesi için çalışmaya gayret gösteriyoruz. Başka mekanlarda sadece Cuma ve Cumartesi geceleri canlı müzik olduğu için insanlarda ancak bu gecelerde çıkabiliyorlardı. Biz, değişik konseptlerde müzik yapan bir mekanız. Bir gece türkü ağırlıklıysa, daha sonraki geceler Türk sanat müziği, rock veya DJ performanslarıyla clup müzik yapılıyor. 24 yıllık müzik hayatım var ve birçok solist ve grupla aynı sahneyi paylaştım. Halende kendileriyle görüşmeye devam ediyorum. Keşan, müzik konusunda İstanbul’a göre daha kültürlü. potansiyeline göre istendiğinde her hafta veya 10 günde bir buraya ünlü bir solist veya grup getirebiliriz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM TEMEL AMACIMIZ

Safir&Mahzen Cafe-Bar’ın insanların rahatlıkla gelip, bütçesine göre eğlenebileceği bir yer olduğunu dile getiren İşçen, “Mekanımıza tüm yaş kesiminden insanlar gelip, gönüllerince eğlenebiliyorlar. Fahiş fiyatlar kesinlikle uygulamıyoruz. Birçok ikramımız oluyor. Her insan bütçesine göre rahatlıkla eğlenebiliyor. Sadece alkol alarak değil, alkolsüz şeylerde içerek eğlenebilirler. Biz, sürekli ve kaliteli müşteriden yanayız. Müşteri memnuniyeti bizim temel amacımız.”

YILDÖNÜMÜ KONSERİ KURTALAN EKSPRES’TEN

Aykut İşçen, Safir&Mahzen Cafe-Bar’ın hizmete girişinin 1’inci yıldönümü nedeniyle birçok ünlü grup ve solisti Keşanlılar ile buluşturacaklarını kaydederek, “Geçen yıl açılışımızda olduğu gibi bu yıl 1’inci yıldönümümüzde de 22 Şubat akşamı Türkiye’nin önemli müzik gruplarından Kurtalan Ekspres konser verecek. Bunun haricinde 7 Mart’ta Aydilge, 22 Mart’ta İstanbul Arabesque Project, 4 Nisan’da Bertuğ Cemil mekanımızda sahne alacak. Bunun haricinde halen görüşmekte olduğumuz bazı grup ve solistler var. İsimler netleştikçe bunları paylaşacağız. Daha detaylı bilgi almak isteyenler Paşayiğit Caddesi No 9/A adresindeki mekanımıza gelerek, 0 284 712 14 24 veya 0 507 593 74 07 nolu telefonlardan veya www.facebook.com/safirmahzen adlı grubumuzdan bizlere ulaşabilir.

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Keşan Belediye Meclisi Toplandı

Keşan Belediye Meclisi’nin şubat ayı olağan toplantısı 6 […]