Spor Okuma Sayısı: 40

Salih Kirezci “Anafartalarspor Yönetimi görevi başında”

Anafartalarspor Başkanı Salih Kirezci sosyal medya şahsi Facebook sayfasında yaptığı açıklamada, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ak ve Kulüp Müdürü Taner Karatepe’nin yaptığı bir açıklama ile Anafartalarspor Yönetim Kurulu’nda bir değişiklik..

Salih Kirezci “Anafartalarspor Yönetimi görevi başında”

Anafartalarspor Başkanı Salih Kirezci sosyal medya şahsi Facebook sayfasında yaptığı açıklamada, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ak ve Kulüp Müdürü Taner Karatepe’nin yaptığı bir açıklama ile Anafartalarspor Yönetim Kurulu’nda bir değişiklik olacakmış ve olağanüstü kongre yapılacakmış gibi yanlış bir algının oluştuğunu belirtti.

Kirezci’nin konuyla ilgili açıklaması şöyle

10435066_677501602303226_5425266785071366298_n

Geçen hafta yönetim kurulu üyemiz ve kulüp müdürümüzün basına verdiği beyanatta yönetim kurulumuza girmek ve kulübümüze katkı sağlamak isteyen arkadaşlar olursa ara genel kurul yapabiliriz demişlerdi.bu durum yönetim kurulumuzun da gündemindeydi.

ancak.. taraftarlarımız ve destekçilerimiz tarafından farklı algılandı ve gerek beni gerek yönetimimizi yüzlerce kişi aradı,bir takım çevrelerce de sanki yönetimimiz görevini ve kulübü yarı yolda bırakıyor algısı verilerek kasıtlı yaygara yapıldı.işin en üzücü yanıda Anafartalar spor,un geçmişinden gelen,kendilerini en iyi taraftar,en çok anafartalarsporlu olarak tanımlayan kişiler bu yaygarayı yapmakta.

Bilinmeli ki Anafartalarspor yönetimi ilk başladığı günkü gibi tam kadro görevi başındadır ve başladığı işi sonuna kadarda götürecektir.

Görevi bırakması için bi sebep olmadığı gibi bu kadro içinde başladığı işi yarım bırakmayacak kadar onurlu ve sağlam insanların olduğu herkesce bilinmelidir.

Ben inanıyorum ki Anafartalar spor,a destek verecek kişiler,iş adamları ve keşan esnafı yönetim içinde veya dışında bu desteklerini sürdüreceklerdir..tüm taraftar camiamıza ve destekçilerimize önemle duyrulur

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL