HESABIM
Üye Ol

Salih Kirezci, Spor Zamanı’nda Önemli Açıklamalarda Bulundu.

Salih Kirezci, Spor Zamanı’nda Önemli Açıklamalarda Bulundu.

Anafartalarspor Başkanı Salih Kirezci, 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü Keşanlı Gazeteci Erdoğan Demir’in Keşan FM’de sunduğu Spor Zamanı Programı’na katılarak çeşitli açıklamalarda bulundu. Kirezci, Demir’in takımın küme düşmesinde “”Sizin ve  Yönetim Kurulu’nun da sorumluluğu var mı? ” sorusunu ve Keşan Belediyesi tarafından Belkoop’ta Anafartalarspor’a tahsis edilen 8 dönümlük arazi ile ilgili olarak kamuoyunda dillendirilen “Bu...

Haberin Tarihi: 26 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:855 defa okundu.

Anafartalarspor Başkanı Salih Kirezci, 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü Keşanlı Gazeteci Erdoğan Demir’in Keşan FM’de sunduğu Spor Zamanı Programı’na katılarak çeşitli açıklamalarda bulundu.

Kirezci, Demir’in takımın küme düşmesinde “”Sizin ve  Yönetim Kurulu’nun da sorumluluğu var mı? ” sorusunu ve Keşan Belediyesi tarafından Belkoop’ta Anafartalarspor’a tahsis edilen 8 dönümlük arazi ile ilgili olarak kamuoyunda dillendirilen “Bu alanın başkan ve antrenör tarafından kullanılıyor ” şeklindeki eleştirileri de cevaplandırdı.

Program da ayrıca Anafartalarspor için Başkan adaylığını bir basın toplantısı ile açıklayan Mustafa Ak’ın açıklamalarına da yer verildi.

Anafartalarspor ile ilgili ve Keşan sporu ile ilgilli çok önemli konuların konuşulduğu Spor Zamanı Programını aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı