Siyaset

Salih Kirezci,”Hükümet  Güvenini yitirdi”

Erdoğan DEMİR- Memleket Partisi Keşan İlçe Başkanı Salih Kirezci, yaptığı açıklama ile hükümetin yanlış politikalarından bahsederek, bu hükümetten ve yanında kümelenmiş yapılanmalardan kurtulmak olduğunu belirtti. Kirezci’nin açıklaması şöyle; HÜKÜMET GÜVENİNİ..

Salih Kirezci,”Hükümet  Güvenini yitirdi”

Erdoğan DEMİR-

Memleket Partisi Keşan İlçe Başkanı Salih Kirezci, yaptığı açıklama ile hükümetin yanlış politikalarından bahsederek, bu hükümetten ve yanında kümelenmiş yapılanmalardan kurtulmak olduğunu belirtti.

Kirezci’nin açıklaması şöyle;

HÜKÜMET GÜVENİNİ YİTİRDİ

Bugün geldiğimiz noktada  iktidar vatandaşın başta siyasete ve tüm devlet kurumlarına olan güvenini bitirdi.

20 YILDIR YALAN POMPALADILAR

 20 yıldır sürekli yalan pompalayarak geldiğimiz durum bu enflasyon açıklıyor 100/100 farklı hizmet sunuyor tamamen. Abartı yalan,uçak imal ettik diyor, ortada yok,traktör imal ettik diyor ülkenin en tepesindeki isim geçip traktörün başına gerine gerine poz veriyor traktör yok. 15 yıldır bilmem kaçıncı yerli araba imal ediyor ortada yok, maden bulduk diyor yalan, gaz bulduk dedikçe gaza zam geliyor, her seçim dönemi petrol buluyor ama vatandaş artık kontak açmaya korkar oldu.

KÖPRÜLERİ,  HAVAALANLARI VE HASTANELERİ KİMLER YAPTI?

En son çocukları kandırırız diye düşündüler sanırım jelibon bulduk dediler, yol yaptık hastane yaptık hava alanı yaptık diyor.  Bakıyoruz başkası yapmış geçenden de geçmeyenden de,  ucandan da uçmayandan da para kesiyor.

20 YIL SONUNDA KALLAVİCE BİR ENFLASYON

Velhasıl 20 yılın sonunda geldiğimiz durum kallavice bir enflasyon, ahlaki yapısı çökmüş kitleler, kötü bir eğitim sistemi,  hasta bir toplum, umutsuz gençlik ve tarikatların cemaatlerin tekeline bırakılmış yozlaşmış bir din.

HÜKÜMET VE RTRAFINDAKİLER ARTIK GİTMELİ

Her fırsatta yerli milli olduğunu iddia eden bu iktidar ve etrafına kümelenmiş yapılar artık biran önce yönetimi liyakatli isbilen kadrolara bırakmalı bununda tek yolu sandık seçim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL