Salih Özkan adaylığını açıkladı.

Salih Özkan adaylığını açıkladı.

7 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Keşan Berberler ve Kuaförler Odası seçimleri öncesi 28 Kasım 2017 Salı günü, bir toplantı düzenleyen Salih Özkan, başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Saat 11.00’de Keşan Berberler ve Kuaförler  Odası’nda gerçekleşen toplantıda konuşan Özkan, adaylığını açıklayarak yönetim ve denetim kurulu listesini de bir süre sonra kamuoyuna açıklayacağını belirtti. Özkan’ın açıklaması şöyle; “Sevgili...

Haberin Tarihi: 28 Kasım 2017 - Okunma Sayısı:385 defa okundu.

7 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek Keşan Berberler ve Kuaförler Odası seçimleri öncesi 28 Kasım 2017 Salı günü, bir toplantı düzenleyen Salih Özkan, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Saat 11.00’de Keşan Berberler ve Kuaförler  Odası’nda gerçekleşen toplantıda konuşan Özkan, adaylığını açıklayarak yönetim ve denetim kurulu listesini de bir süre sonra kamuoyuna açıklayacağını belirtti.

Özkan’ın açıklaması şöyle;

“Sevgili basın mensupları uzun yıllardan bu yana berberlik mesleğinin içerisinde olan biri olarak Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı’na adayım.

Öncelikle bugüne kadar odamıza hizmet eden tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerimize üye arkadaşlarım adına teşekkürlerimi iletiyorum.

Başkan adaylığımı bugün açıklarken, yönetim ve denetim kurulu üyelerimizi de önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklayacağım.

Başkan adaylığımın amacı mesleğimizin daha iyi noktalara gelmesi için uğraş vermek ve üyelerimizin şartlarını ve imkanlarını geliştirmek, işyerlerimizin daha modern hale getirilebilmesi için gerekli kaynakları yaratacak projeleri ortaya koymak olacaktır.

Bu süreçte mevcut yönetim ve başkan arkadaşımıza da teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Bu bir demokrasi yarışı olacaktır.

Kim kazanırsa kazansın sonuçta odamız kazanacaktır.”

Salih Özkan’ın konuşmasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı